IVECO organizuje sztafetę „Nasza historia, Twoje historie”

, 27 czerwca 2019, 10:14

Pięciu kierowców, pięć krajów, cztery etapy i jedno tajemnicze pudełko: to liczby opisujące sztafetę IVECO — nową inicjatywę pod hasłem „Nasza historia, Twoje historie”, zainaugurowaną przez markę, która w ten sposób stara się przybliżyć życie za kierownicą samochodów IVECO.

W czteroetapowej sztafecie uczestniczą kierowcy samochodów ciężarowych z całej Europy. Postoje zaplanowano w miejscach o kultowym znaczeniu dla IVECO i CNH Industrial. Celem projektu jest przedstawienie codziennych wyzwań, z którymi spotykają się kierowcy ciężarówek pokonujący dalekie trasy, a także roli samochodów w ich życiu w drodze.

W czasie podróży kierowcy opowiadają o swoich zainteresowaniach i życiu za kierownicą oraz dzielą się przemyśleniami na temat swoich samochodów. Na podstawie tych materiałów powstanie seria krótkich filmów, które w najbliższych tygodniach będą publikowane na kanałach IVECO w mediach społecznościowych.

IVECO organizuje to przedsięwzięcie we współpracy z europejskimi firmami logistycznymi, których kierowcy przemierzają Europę, wożąc ze sobą tajemnicze pudełko. Sztafeta rozpoczyna się w CNH Industrial Village w Turynie we Włoszech. Kolejne przystanki to fabryka ciągników rolniczych w St. Valentin (Austria), centrum projektowania i testowania samochodów ciężarowych IVECO w Ulm (Niemcy) oraz fabryka zespołów napędowych w Bourbon-Lancy (Francja). Metę wyznaczono w Madrycie, gdzie w trakcie uroczystego zakończenia sztafety ujawniona zostanie zawartość tajemniczego pudełka.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!