Master Truck Show 2019 – która ciężarówka zwyciężyła?

26 lipca 2019, 13:21

Za nami 15. edycja Master Truck Show. Jak co roku do Polskiej Nowej Wsi k. Opola zjechały najpiękniejsze ciężarówki. Ujawniamy, które z nich najbardziej przypadły do gustu konkursowemu jury oraz gościom imprezy. Zachęcamy także do obejrzenia zdjęć z tej niezwykłej imprezy.

Master Truck Show nie jest już tylko zlotem tuningowanych ciężarówek. Oczywiście ciężarówki nadal są tutaj punktem centralnym imprezy, jednak jej spektrum w ostatnich latach znacznie się rozszerzyło.

W tym roku podczas Show można było podziwiać m.in. pokazy motocyklowe, wyścigi wraków w ramach „wrak race” czy wystawy nietypowych lub zabytkowych pojazdów. Ważnym elementem Master Truck jest także muzyka, mieszcząca się w kanonach szeroko pojętej kultury truckerskiej. Tym razem na scenie imprezy zagrały takie zespoły jak Ikarus Feel, Dj Jadzia, Electric Cowboys, Gang Marcela, V 220 Band czy Blueberryhill Band, a gwiazdą wieczoru była znana fanom muzyki disco polo: CamaSutra.

Jak co roku, ciężarówki zgromadzone na Master Truck rywalizowały o nagrody w kilku kategoriach. Poniżej przedstawiamy pojazdy oraz firmy, które odebrały najważniejsze wyróżnienia:

Kategoria główna Master Truck: najpiękniejszym pojazdem według konkursowego jury została Scania „Lucifer” należąca do holenderskiej firmy KRAEMER TRANSPORTEN. Drugie miejsce zajął DAF „X-MEN” firmy GOSPED, a trzecie Scania „LE MANS” firmy Repiński Transport.

Na swoją ulubioną ciężarówkę głosowała także publiczność. Jej zdaniem najpiękniejszym pojazdem zlotu była Scania „Rudy 102” firmy MATRAS, drugie miejsce zajął DAF XF106 od firmy GEMTRANS, a trzecie Kenworth W900L od firmy ŁĄCZYŃSCY.

Za najpiękniejszego vana zlotu uznano pojazd MAN TGE firmy FRESH AND
FROZEN LOGISTIC.

Najpiękniejszym Oldtimerem zlotu została z kolei IFA S4000 firmy KÜCHLER TRANSPORT

Inne wyróżnione podczas zlotu pojazdy można obejrzeć w poniższej galerii.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!