Dostępny jest nowy numer Inter Truck

, 21 sierpnia 2019, 8:58

Duża część trzeciego, tegorocznego wydania periodyku poświęcona została współpracy pomiędzy Ford Trucks a Q-Service Truck. Czytelnicy znajdą w nim m.in. wywiad z Prezesem Zarządu Spółki, Sławomirem Rybarczykiem i Dyrektorem Zarządzającym, Wojciechem Kopielem, a także obszerną relację z podpisania umowy pomiędzy oboma podmiotami oraz krótką prezentację Forda F-MAX, Samochodu Ciężarowego Roku 2019 i flagowego modelu producenta.

W kolejnej części Inter Trucka znalazły się m.in. rozmowa z nowym Członkiem Zarządu SDCM, Krzysztofem Soszyńskim, raport z Laboratorium Intermeko Europe, w którym przeprowadzone są badania wdrożeniowe części zanim trafią one do oferty sprzedaży Inter Cars, podsumowanie Międzynarodowego Finału Young Car Mechanic, a także informacje o promocjach, Express Klubie i Supercar Club.

Z tradycyjnym wywiadem jednego z przedstawicieli warsztatów zrzeszonych w sieci Q-Service Truck tym razem zmierzył się Mateusz Gromek, Prezes Gromek Truck Service z Woli Zambrzyckiej. W najnowszym wydaniu kwartalnika czytelnicy znajdą też tekst o elektromobilności, o ochronie środowiska propagowanej przez Bio Service czy o niezbędnych akcesoriach skierowanych dla kierowców ciężarowych.

Integralną część czasopisma tradycyjnie tworzą nowości produktowe, wśród nich m.in. oferta nowoczesnych filtrów paliwa Hengst Blue.Maxx, artykuły poświęcone producentom olejów, Comma i Revline, czy uszczelkom głowicy w nowoczesnych silnikach. Mocno rozbudowany jest również rozdział poradnikowo-techniczna, w której znalazły się m.in. artykuły o montażu sprzęgła wentylatora chłodnic, dwumasowego koła zamachowego ze sprzęgłem przeciążeniowym ITL i najważniejszych czynnościach, o których pamiętać należy podczas montażu tych elementów.

Trzeci tegoroczny numer kwartalnika Inter Truck dostępny jest już w filiach Inter Cars w całym kraju oraz w najlepszych serwisach ciężarowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!