Nowości produktowe EUROPART Premium Parts

27 stycznia 2020, 23:52

EUROPART rozszerzył portfolio marki własnej EUROPART Premium Parts o akumulatory EFB. Zostały one stworzone z myślą o zastosowaniu w segmencie pojazdów użytkowych.

Nowością w portfolio produktów Europart Premium Parts jest niewymagająca konserwacji technologia akumulatorów Enhanced-Flooded (EFB). EUROPART oferuje tę technologię w ramach marki EUROPART w wykonaniu 225 Ah oraz 180 Ah.

Akumulatory zostały opracowane specjalnie dla segmentu pojazdów użytkowych przekonują wysoką wydajnością, możliwością pracy w długich cyklach i dużą odpornością na wibracje. Dlatego nadają się również do montażu z tyłu. Konstrukcja akumulatora gwarantuje możliwie najlepsze wymieszanie zastosowanego elektrolitu. Niezawodna ochrona przed wylaniem zapewnia niskie zużycie wody. Zintegrowana ochrona przed zapłonem zwrotnym zapewnia maksymalne bezpieczeństwo chroniące przed iskrami z zewnątrz. Kratki w zestawach płyt akumulatora EFB zostały precyzyjnie zaprojektowane, co prowadzi do ciągłej wysokiej siły startu i długiego okresu eksploatacji. Ponadto specjalny stop pozwala na zabezpieczenie kratek przed korozją oraz zapewnia minimalne rozładowanie. Akumulatory EUROPART EFB są też przyjazne dla środowiska: zastosowane surowce podlegają w niemal 100% recyklingowi.

EUROPART rekomenduje akumulatory EFB w szczególności z przeznaczeniem do pojazdów o dużym zapotrzebowaniu energetycznym związanym z użytkowaniem klimatyzacji lub ogrzewania na postoju oraz jako efektywne zastępstwo baterii hybrydowych oraz antymonowych. Sprawdzają się w przypadku funkcji „hotel”, a zatem kiedy przy wyłączonym silniku regularnie eksploatuje się elektryczne urządzenia typu ekspres do kawy, telewizor lub laptop.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 31 stycznia 2020, 18:29 0 0

Na Jenoxie czy Auto Parcie ???

Odpowiedz