Nowe resory pneumatyczne Firestone już na rynku

19 listopada 2019, 8:50

Firestone Industrial Products wprowadza nowe resory pneumatyczne dla pojazdów ciężarowych Euro 6 na rynek wymiany w regionie EMEA. Rozszerzenie obejmuje dwanaście nowych części dla pojazdów ciężarowych Mercedes-Benz, DAF i Volvo, spełniających normę Euro 6.

Firestone Industrial Products, jeden z największych producentów resorów pneumatycznych przeznaczonych do pojazdów ciężarowych, ogłasza rozszerzenie asortymentu dla rynku wymiany o części przeznaczone do samochodów ciężarowych spełniających normę Euro 6. Do oferty trafia łącznie dwanaście nowości mających zastosowanie w pojazdach Mercedes-Benz Actros MP4, Volvo FH4/FM4 oraz DAF CF/X. FSIP jest także wiodącym producentem na rynku oryginalnego wyposażenia (OE – Original Equipment), włączając w to pojazdy Euro 6.

Dzięki nowym produktom FSIP poszerza swoją ofertę skierowaną do warsztatów pojazdów ciężarowych, flot transportowych oraz dystrybutorów części zamiennych w regionie EMEA (Europe, Middle East and Africa). Producent zapewnia, że opisywane resory pneumatyczne są produkowane i testowane według tych samych norm, co części przeznaczone na oryginalne wyposażenie, które z kolei projektowane są w zgodzie z wytycznymi producentów pojazdów ciężarowych.

– Rozszerzenie oferty ma na celu wsparcie naszych partnerów na rynku wymiany w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Uznaliśmy, że to dobry moment na wprowadzenie produktów i tym samym zaproponowanie flotom transportowym wysokiej klasy odpowiedników części z oryginalnego wyposażenia – mówi Jacek Okoński, dyrektor sprzedaży na rynku wtórnym w Firestone Industrial Products.

Nowe produkty ukazały się na rynku 1 września b.r. i są już dostępne w sieci dystrybucji w całej Europie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!