Ostatni numer magazynu Inter Truck w tym roku

27 listopada 2019, 15:45

Z końcem listopada do klientów Inter Cars trafiło ostatnie tegoroczne wydanie kwartalnika Inter Truck. Czego mogą spodziewać się w jednym z tytułów dedykowanych rynkowi ciężarowemu?

Czwarty tegoroczny numer Inter Trucka otwiera seria materiałów poświęconych współpracy na linii Q-Service Truck i Ford Trucks, m.in. artykuł o budowie sieci dealerskiej i serwisowej Ford Trucks w Polsce, o pierwszych klientach, którzy zdecydowali się na zakup modelu F-MAX. Znaleźć w nim można także wywiad z Iwoną Blecharczyk, która testowała pojazd po bieszczadzkich trasach oraz test Samochodu Ciężarowego 2019 roku w wykonaniu autora portalu 40ton.net.

Duża część magazynu poświęcona jest aktualnościom związanym z działalnością Grupy Kapitałowej Inter Cars – w bieżącym numerze jest to m.in. zapowiedź cyfrowej rewolucji dla warsztatów, podsumowanie akcji Inter Cars Supercar Club czy proekologiczne działania firmy, a także wywiady z członkami sieci Q-Service Truck. W tym wydaniu refleksjami na temat prowadzenia serwisu ciężarowego podzielił się Grzegorz Zimnicki z Pit-Stopu, a o przetargu dla MPO Warszawa opowiedział Grzegorz Kądziela z GP Truck Trading.

W części poświęconej nowym produktom, czytelnicy przeczytają m.in. o niezbędnych akcesoriach dla kierowców ciężarówek, o dmuchawach kabinowych, akumulatorach oraz oświetleniu pojazdów, szczególnie ważnym w okresie jesienno-zimowym. Z kolei w artykułach poświęconych technice zalazły się informacje o downsizingu czy zimowych oponach.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!