Artur Sosnowski mianowany Menedżerem Sprzedaży DAF Trucks Polska

10 grudnia 2019, 15:09

Artur Sosnowski został awansowany na stanowisko Menedżera Sprzedaży DAF Trucks Polska, zastępując na tym stanowisku Mariusza Piszczka, który objął funkcję Dyrektora Zarządzającego DAF Trucks Polska w październiku br.

Artur Sosnowski rozpoczął pracę w firmie DAF Trucks Polska w 2014 roku na stanowisku Regionalnego Menedżera Sprzedaży i w trakcie swojej kariery obejmował odpowiedzialność za wsparcie kilku dealerów DAF. W wielu przypadkach wynikiem pracy Artura było osiągnięcie przez jego dealerów wysokich współczynników realizacji celów sprzedaży w Polsce. Wcześniej, przez 15 lat, pracował dla innego producenta pojazdów ciężarowych, przechodząc wszystkie etapy kariery w dziale handlowym. Ostatnio zajmowane tam stanowisko to Menedżer ds. Kluczowych Klientów.

– Wyniki osiągnięte w sprzedaży na bardzo wymagających rynkach dealerów TB i Wanicki mówią same za siebie, co już jest dobrym prognostykiem na przyszłość. Warto tu wspomnieć, że doświadczenie Artura obejmuje okresy występowania dwóch największych kryzysów ekonomicznych, przekładających się na znaczne spadki w branży: kryzys rosyjski końca lat dziewięćdziesiątych zeszłego wieku oraz, co jeszcze ważniejsze, ostatni kryzys na rynkach finansowych, którego negatywne skutki były bardzo poważne dla branży transportu. Artur, ponadto, jest osobą znaną i lubianą w całej sieci dealerskiej DAF w Polsce, znającą specyfikę współpracy z niezależnymi dealerami. Jestem przekonany, że wykorzysta cały potencjał Działu Sprzedaży DAF Trucks Polska i przyczyni się do utrzymania dominującej pozycji marki DAF na polskim rynku. – powiedział Mariusz Piszczek, Dyrektor Zarządzający DAF Trucks Polska.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!