Bezpiecznie zamawiaj części z Katalogiem Online

30 marca 2020, 9:35

W związku z sytuacją panującą z rozprzestrzenianiem się koronawirusa informujemy, że Inter Cars nie ogranicza sprzedaży, ani nie zamyka filii, zachęca jednak do ograniczenia w nich wizyt. Aby wspomóc Państwa i zabezpieczyć pod kątem towarowania, zachęcamy, żebyście wszelkie zakupy czynili oni poprzez Katalog Online – innowacyjne narzędzie, ułatwiające codzienną pracę warsztatu, ale także zapewniające w obecnej, trudnej sytuacji, maksimum bezpieczeństwa.

Katalog Online to program służący do wyszukiwania i zamawiania części do samochodów osobowych, ciężarowych i motocykli. Dzięki niemu, korzystając z wyszukiwarki VIN, z łatwością znajdziesz części do każdego pojazdu. Program umożliwia też szybką wycenę naprawy oraz określa jej koszty.

Największym atutem programu jest możliwość zamawiania części praktycznie z każdego miejsca na świecie o dowolnej porze dnia i nocy. Dzięki temu bez wychodzenia z domu, bez narażania siebie i innych na dodatkowe niebezpieczeństwo związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, możesz nadal prowadzić warsztat i obsługiwać klientów, mając gwarancję, że zamówione przez Ciebie towary dotrą na czas. Realizacja zamówienia będzie dużo szybsza niż w tradycyjnej formie – poprzez wizytę w filii – a bezpieczeństwo Twoje i Twoich pracowników będziesz miał pod całkowitą kontrolą. 

Katalog Online to również szereg innych, dodatkowych korzyści. Dzięki temu programowi:

  • podniesiesz efektywność swojego warsztatu. Uzyskasz możliwość tworzenia wyceny z częściami zakupionymi w Inter Cars, ustalisz wstępny czas naprawy oraz stworzysz kompleksowe przeglądy dla klientów;
  • wyszukasz części po numerze VIN, a sam numer zeskanujesz z dowodu rejestracyjnego. System wyświetli ci drzewo grup towarowych przypisanych konkretnemu pojazdowi, będzie mógł dodać je do ulubionych, a Katalog sam zapisze je w historii wyszukiwania;
  • części znajdziesz także na podstawie marki samochodu i listy podzespołów. Możesz też skorzystać ze słownikowego szukania wg nazwy. Co to takiego? Wyszukiwanie towaru za pomocą dedykowanego słownika, w którym kolejność wpisanej frazy, jak i długość stosowanych słów, nie mają znaczenia;
  • znajdziesz części wykorzystując numery producentów lub używając indeksu Inter Cars, który w większości przypadków jest zgodny z oznaczeniami producentów. Program posiada ponadto wiele dodatkowych filtrów ułatwiających selekcję produktów wg statusu towarów (nowość, oferty specjalne itd.) czy poprzez selekcję grup towarowych;
  • w każdym momencie masz możliwość szybkiego dostępu do wszystkich dokumentów oraz do niezrealizowanych zamówień, a faktury możesz eksportować jako plik .txt.
  • wygodnie uregulujesz należności wobec Inter Cars poprzez Przelewy 24 lub płacąc za zakupione części środkami zgromadzonymi w programie lojalnościowym Premia Cash.

W Katalogu Online zainstalowana została nowoczesna chmura obliczeniowa, umożliwiająca komfortową pracę bez konieczności codziennej i żmudnej aktualizacji danych. Oznacza to w pełni aktualną listę pojazdów, dostęp do nowości, a także aktualne ceny hurtowe i stany magazynowe. Katalog zaprojektowany jest na komputery i tablety, co znacząco podnosi komfort pracy.

Wyszukiwarka umożliwia dobór części i opon poprzez zestaw wielu kryteriów. W przypadku opon może to być wysokość, średnica lub profil. Zawarty w programie moduł „Wycena” umożliwia z kolei tworzenie dla klientów kompleksowych wycen wraz z czasami napraw oraz częściami własnymi. Dzięki logicznemu rozłożeniu elementów graficznych, obsługa katalogu jest prosta i intuicyjna.

Zadbaj o bezpieczeństwo Twoje i Twoich pracowników, ogranicz osobiste wizyty w filiach i zamawiaj części korzystając z Katalogu Online. Pamiętaj, w tym trudnym okresie zdrowie i zachowanie wszystkich zasad bezpieczeństwa są dla nas wszystkich najważniejsze! 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!