Nowość w ofercie WESEM

10 czerwca 2020, 11:20

Do oferty lamp firmy WESEM dołączył wyjątkowo energooszczędny i zaawansowany technologicznie reflektor główny z kierunkowskazem, w całości wykonany w technologii LED.

W ostatnich latach popularność zdobyły lampy robocze LED, które obecnie są najchętniej wybieraną opcją doświetlenia. Występują w różnych kształtach, o zróżnicowanych wielkościach, jako odpowiedniki dla halogenów lub mocne lampy dla potrzebujących dużej ilości światła – oferowane spektrum produktów jest bardzo szerokie i zaspokoi potrzeby użytkowników wielu maszyn i pojazdów wykorzystywanych w budownictwie i przemyśle. Z dobrym oświetleniem znacznie wzrasta komfort pracy podczas robót budowlanych i prac polowych.

Do asortymentu firmy WESEM dołączył reflektor główny EGV1, w całości przygotowany w technologii LED, kierowany zarówno na rynek producentów pojazdów (OEM), jak i hurtowni (aftermarket). Reflektor posiada funkcje światła: mijania, drogowe, pozycyjne i kierunku jazdy. Wersja produktu dedykowana dla rynku wtórnego jest uniwersalna – doposażona w dwa rodzaje uchwytów, umożliwiających montaż na powierzchni pionowej lub poziomej. Posiada homologację E20 i jest dostępny z liczbą cechowania 17,5. Charakteryzuje się wysoką trwałością, odpornością na wstrząsy, jest pyłoszczelny i wodoszczelny (IP67, IP69K). Reflektor znajdzie zastosowanie w pojazdach przemysłowych i komunalnych, maszynach drogowych, koparko-ładowarkach, ładowarkach teleskopowych, terenowych wózkach widłowych czy kombajnach rolniczych.

Reflektor podczas używania w ruchu drogowym światła mijania ma moc jedynie 11W (oznaczenie HC/R). To oznacza, że pobiera prąd poniżej 1A. Dla porównania często stosowana w tradycyjnych reflektorach żarówka H4 potrzebuje 55W. Reflektor produkowany jest w Polsce, a każda faza produkcji jest kontrolowana zgodnie z obowiązującym w firmie systemem jakości ISO 9001:2015.

Indeksy w Katalogu Online Inter Cars:

EGV1.54062.02
EGV1.54072.01

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!