„Profesjonalni kierowcy” wracają do gry

17 lipca 2020, 12:53

Po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią wirusa SARS-CoV-2 rusza pierwsze w tym roku praktyczne, bezpłatne szkolenie kierowców zawodowych w ramach akcji społecznej „Profesjonalni kierowcy”.

Szkolenie pod okiem doświadczonych instruktorów z Volvo Trucks odbędzie się 3 września 2020 r. na Torze Jastrząb. Zaproszeni mogą czuć się wszyscy kierowcy zawodowi, którzy mają kategorię prawa jazdy C+E, ale nie pracują w branży transportowej.

W tym samym dniu odbędzie się również konferencja prasowa inaugurująca oficjalnie V edycję akcji „Profesjonalni kierowcy” i debata merytoryczna na temat przyszłości zawodu kierowcy, w której wezmą udział partnerzy akcji: Volvo Trucks, Continental Opony Polska, Volvo Financial Services, ERGO Hestia, Grupa MAK, PKO Leasing, MJM Brokers oraz zaproszeni goście.

Na szkolenie można zapisywać się za pośrednictwem formularza umieszczonego na stronie:www.profesjonalnikierowcy.pl. O kwalifikacji na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. 

Informacje na temat akcji można śledzić na Facebooku (https://www.facebook.com/ProfesjonalniKierowcy2017/), na portalu LinkedIn (akcja „Profesjonalni kierowcy”) oraz  Instagramie (Profesjonalni kierowcy).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!