44 pojazdy komunalne DAF dla Belgradu

6 sierpnia 2020, 12:42

DAF wzbogacił flotę miejskich pojazdów komunalnych Belgradu, stolicy Republiki Serbii, 44 nowymi ciężarówkami. Zamówienie obejmowało pojazdy ciężarowe z serii LF i CF o różnych konfiguracjach osi pod różne zabudowy.

Pojazdy marki DAF stanowią obecnie połowę belgradzkiej floty liczącej w sumie 200 pojazdów komunalnych. Decyzja o ponownym wyborze oferty DAF opierała się na trzech czynnikach: sprawdzonej obsłudze, niezawodności pojazdów ciężarowych oraz możliwości zakupu i serwisowania w pełni wyposażonych pojazdów bezpośrednio u lokalnego dealera, Braca Crnomarkovic, przez miejską firmę sprzątającą Gradska Ćistoća.

Firma Gradska Ćistoća jest odpowiedzialna nie tylko za wywóz śmieci, ale także za czyszczenie ulic i odśnieżanie dróg w stolicy Serbii. Zamówienie obejmowało śmieciarki wyposażone w zabudowy z załadunkiem bocznym i czołowym o pojemności 18 i 22 m3 oraz beczkowozy do czyszczenia ulic i zamiatarki, które zimą z łatwością można przekształcić w pługi śnieżne.

Belgrad prężnie się rozwija, co przekłada się na rosnącą liczbę mieszkańców. Obecnie w mieście i na przedmieściach mieszka 1,7 mln osób. Obciążenie wzrasta, więc wciąż udoskonalamy jakość i przyspieszamy tempo świadczenia usług. To sprawia, że usługi świadczone przez sieć dealerów DAF oraz niezawodność pojazdów mają dla nas kluczowe znaczenie. Wymiana dotychczasowych pojazdów firmy na nowe ciężarówki marki DAF poprawiła wydajność i bezpieczeństwo pracy oraz poziom czystości w mieście – mówi Marko Popadic, dyrektor firmy Gradska Ćistoća.

To największe zamówienie, jakie otrzymaliśmy dotychczas z Serbii. Wraz z dealerem DAF, Braca Crnomarkovic, przedstawiliśmy firmie Gradska Ćistoća kompletny pakiet usług, który idealnie odpowiada jej potrzebom. Obecnie firma ta dysponuje flotą około 100 pojazdów marki DAF, które zapewniają czystość na belgradzkich ulicach. Jesteśmy z tego bardzo dumni! – mówi Richard Zink, członek zarządu firmy DAF odpowiedzialny za marketing i sprzedaż.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!