POWER TRUCK – marka alternatorów i rozruszników przeznaczonych do pojazdów ciężarowych

19 października 2020, 23:25

W nowoczesnych samochodach ciężarowych stosuje się coraz więcej odbiorników prądu, co jest wyzwaniem dla układu elektrycznego pojazdu. Awaria może skończyć się nawet koniecznością holowania pojazdu, co w przypadku ciężarówek jest kosztowne i kłopotliwe. Właścicieli samochodów tego typu powinna więc zainteresować oferta alternatorów i rozruszników marki POWER TRUCK, pod którą dostępne są wysokiej jakości produkty, charakteryzujące się solidną konstrukcją i niezawodnością.

Produkowane są ze one ze sprawdzonych materiałów i poddawane surowej, fabrycznej kontroli jakościowej. Zapewniają więc pełną wydajność i niezawodność układu elektrycznego.

Jak podkreślają przedstawiciele Inter Cars, gama produktów POWER TRUCK przeznaczona jest dla klientów poszukujących nowego, nieregenerowanego produktu dobrej jakości i w konkurencyjnej cenie, którzy oczekują również dostępności i szybkiej dostawy towaru.

Obecnie oferta POWER TRUCK obejmuje ponad 180 referencji alternatorów oraz 120 referencji rozruszników. Są to produkty przeznaczone do pojazdów najpopularniejszych marek: MAN, Mercedes-Benz, Scania, Iveco, DAF, Volvo i innych, dzięki czemu zapewniają pokrycie większości rynku. Dostępność alternatorów i rozruszników POWER TRUCK w ofercie największego polskiego dystrybutora części, firmy Inter Cars, zapewnia zaś ekspresową dostawę na terenie całego kraju. Oferta dostępna jest dostępna również w innych państwach Europy, do których sięga sieć dystrybucji Inter Cars.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!