Pakiety żywnościowe i prezentowe dla kierowców na święta

18 grudnia 2020, 8:32

Firma UTA Sp z o. o., działająca w ramach organizacji Edenred, przygotowała świąteczną niespodziankę dla kierowców. W ramach międzynarodowej akcji „We Care for You”, UTA we współpracy z wybranymi stacjami w Polsce przekaże zawodowym kierowcom 2 000 pakietów żywnościowych oraz prezentowych. Akcja “We Care for You” jest realizowana w ramach planu pomocowego “More than Ever” stworzonego przez firmę Edenred, której UTA jest częścią.

UTA, dostawca urządzeń i kart do poboru myta w Europie, wznawia inicjatywę „We Care for You”. Pierwsza edycja odbyła się w maju i miała na celu wsparcie kierowców, którzy podczas pandemii nie mieli chwili wytchnienia, dostarczając niezbędne towary. Inicjatywa „We Care for You” jest częścią planu pomocowego Edenred Group “More than Ever”, mającego na celu złagodzenie skutków pandemii Covid-19.

Druga edycja inicjatywy „We Care for You” rozpoczęła się 17 grudnia 2020 r. w okresie przedświątecznym. Będzie ona prowadzona na trzech stacjach paliwowych w Polsce, przy zaangażowaniu pracowników UTA z Polski oraz z Niemiec. Pakiety będą dystrybuowane przez pracowników stacji benzynowych oraz przedstawicieli UTA (lista stacji i czas trwania przedsięwzięcia dostępne na stronie internetowej akcji). Akcja zostanie przeprowadzona we współpracy z 3 partnerami:

  • Soley Areca Zgorzelec
  • Las Vegas Mostki
  • Total EkoTank Słubice

Zawodowi kierowcy mogą liczyć na pomoc ze strony UTA w wielu europejskich krajach, m.in. w Niemczech, Austrii, Francji, Hiszpanii i we Włoszech. Inicjatywa “We Care for You” realizowana w całej Europie różni się od siebie w zależności od istotnych potrzeb zgłaszanych przez przewoźników w danym kraju. UTA we współpracy z partnerami (stacjami, organizacjami i stowarzyszeniami transportowymi) przekaże ciepły posiłek i napój oraz różnego rodzaju środki sanitarne. Wszystkie te działania mają na celu wsparcie kierowców i uświadomienie im jak ważne i doceniane są ich zaangażowanie i praca, szczególnie w okresie świąt.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!