Nowa stacja paliw MOYA w Maszewie Dużym

11 stycznia 2021, 13:23

Sieć MOYA kontynuuje rozwój i otwiera kolejne stacje paliw. Punkt w Maszewie Dużym, nieopodal Płocka (województwo mazowieckie), jest kolejną stacją franczyzową, która funkcjonuje w niebiesko-czerwonych barwach MOYA. Tradycyjny, obsługowy obiekt oferuje m.in. rozszerzone menu w Caffe MOYA. Sieć stacji paliw MOYA liczy obecnie 304 stacje.

Stacja MOYA Maszewo Duże jest punktem koncentrującym się na obsłudze ruchu lokalnego oraz tranzytowego. Zlokalizowana jest przy drodze relacji Maszewo Duże-Stara Biała, w pobliżu wjazdu na obwodnicę Płocka. Stacja oferuje wszystkie rodzaje paliwa – benzynę bezołowiową 95, 98, olej napędowy w wersji standardowej oraz wzbogaconej: ON MOYA Power, a także LPG. Płyn AdBlue dostępny jest z dystrybutora. Ponadto, kierowcy mogą skorzystać kompresora, odkurzacza, a już wkrótce także z myjni bezdotykowej.

Na stacji funkcjonuje koncept gastronomiczny Caffe MOYA z rozszerzonym menu. Oprócz hot-dogów, zapiekanek, kawy i herbaty, oferuje m.in. zestawy amerykańskie (stripsy z kurczaka z frytkami), pizzę w kilku wariantach smakowych oraz kanapki. W sklepie klienci mogą zrobić zakupy na drogę oraz do domu.

Stacja jest dostosowana do obsługi samochodów ciężarowych. Wyposażona jest w dwa stanowiska z szybkim wlewem oleju napędowego, parking na 15 ciągników siodłowych, a także prysznic i strefę odpoczynku, dostępną w budynku i na zewnątrz stacji.

Stacja czynna jest całą dobę.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!