Sieć warsztatów Alltrucks debiutuje na Litwie

11 lutego 2021, 12:48

Od początku roku na Litwie w czterech miastach zostaje uruchomiona kompleksowa koncepcja serwisowa Alltrucks, rozszerzając swoją obecność w Europie Wschodniej.

Wielomarkowa sieć warsztatów Alltrucks Truck & Trailer Service została wzmocniona o cztery dodatkowe warsztaty partnerskie Alltrucks na Litwie. Nowy warsztat partnerski UAB „Autokurtas” ze swoimi czterema lokalizacjami jest jedną z grup warsztatowych na Litwie. Firma istnieje od ponad 20 lat i zajmuje się naprawą i obsługą wszystkich typów pojazdów użytkowych od przyczep i naczep po autobusy, maszyny budowlane i rolnicze.

Na łącznej powierzchni 4200 metrów kwadratowych około 50 mechaników samochodowych pracuje średnio przy 1150 pojazdach miesięcznie. Cztery nowe warsztaty znajdują się w centralnych lokalizacjach Wilna, Kowna, Kłajpedy i Szawli, obsługując najważniejsze szlaki transportowe Litwy i krajów bałtyckich.

Nasi partnerzy doceniają szczególnie kompleksowe wielomarkowe wsparcie w obszarze technicznym, takie jak ekskluzywna wielomarkowa diagnostyka, kompletne bazy danych technicznych oraz dostosowany do potrzeb program szkoleniowy. Wraz z wejściem na
rynek litewski robimy również kolejny krok w kierunku realizacji naszego celu, jakim jest pokrycie w przyszłości wszystkich ważnych europejskich szlaków transportowych – mówi Dyrektor Zarządzający Alltrucks, Homer Smyrliadis.

Od momentu wprowadzenia na rynek w 2014 r., wielomarkowa koncepcja kompleksowej usługi warsztatowej „Alltrucks Truck & Trailer Service” z powodzeniem ugruntowała swoją pozycję w 13 europejskich krajach. Jak dotąd do sieci warsztatów dołączyło ponad 700 warsztatów pojazdów użytkowych.

Ekspansja w Europie Wschodniej umożliwia firmie Alltrucks poprawę usług dla klientów flotowych. W szczególności program Alltrucks Fleet czerpie korzyści z geograficznej ekspansji sieci. Alltrucks Fleet zostanie uruchomiona na początku 2021 roku i będzie oferować wszystkim uczestniczącym flotom w Europie ekskluzywne usługi w ramach sieci
Alltrucks.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!