Nowe katalogi UFI i SOFIMA dla pojazdów ciężarowych

12 lutego 2021, 12:08

UFI Filters rozszerza ofertę produktów do samochodów ciężarowych. Katalogi UFI i SOFIMA „Truck and Bus” rocznik 2020/2021 po raz pierwszy zostały poświęcone wyłącznie pojazdom ciężkim przeznaczonym do ruchu drogowego, takim jak ciężarówki i autobusy.

Nowe wydawnictwo związane jest z rozwojem asortymentu, który zwiększył się o 125 pozycji w porównaniu z poprzednią edycją. Wśród artykułów znalazło się 16 filtrów oleju, 25 filtrów paliwa, 46 filtrów powietrza, 34 filtry kabinowe i 4 filtry serwisowe – w sumie 654 referencji do 11 500 zastosowań. Katalogi dostępne są w wersji online na stronach www.ufi-aftermarket.com oraz www.sofima-aftermarket.com w formie praktycznych wyszukiwarek. Wystarczy wybrać rodzaj pojazdu (samochód osobowy, samochód ciężarowy, maszyna rolnicza, motocykl), zastosowanie (marka, model i wersja pojazdu), numer produktu, kod konkurencji i rozmiar filtra. Publikacje można również pobrać na stronach aftermarketowych w zakładce „download”.

Układ graficzny wersji drukowanej jest taki sam jak w katalogach poświęconych pojazdom osobowym, w których klienci mogą wyszukać potrzebne informacje. Nowością tej edycji jest rozróżnienie okładek pomiędzy dwoma markami, UFI i SOFIMA, ponieważ każda z nich ma własny charakter i asortyment.

Wydawnictwo ma czytelną strukturę i przyjazną formę graficzną ułatwiającą odnalezienie produktów. Poza stronami wstępnymi poświęconymi prezentacji firmy, treść została podzielona na kilka działów zawierających aktualne kody, zmienione numery referencyjne, a także odnośniki do podobnych modeli. Całość jest również uporządkowana według zastosowań (marka, model, wersja). W ostatnim rozdziale specjalna tabela pozwala sprawdzić dokładne wymiary każdego produktu i zobaczyć go na zdjęciach poglądowych.

Zależy nam na tym, aby regularnie oferować klientom praktyczne narzędzia pracy i ułatwiać im dostęp do naszych produktów, w formie drukowanej i w wersji online. Od wielu lat Grupa UFI wspiera swoich inżynierów w pracach nad rozwojem asortymentu do zastosowań w pojazdach ciężkich, aby dostarczać producentom na pierwszy montaż jak najlepsze rozwiązania technologiczne – komentuje Onofrio Defina, COO & Sales Aftermarket EMEA Director UFI Filters.

Segment pojazdów ciężkich stanowi jeden z filarów strategii firmy na najbliższe lata, zamierzamy zwiększyć inwestycje w prace badawczo-rozwojowe, a także rozszerzyć naszą sieć dystrybucyjną w Europie. W tym roku planujemy również kolejne znaczące zwiększenie oferty marek UFI i SOFIMA na rynek wtórny do samochodów ciężarowych i autobusów – podsumowuje Defina.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!