KRONE nowym partnerem Alltrucks Truck & Trailer Service

18 marca 2021, 12:00

Alltrucks Truck & Trailer Service oraz KRONE – producent naczep – rozpoczyna współpracę zorientowaną na przyszłość. W ten sposób ponad 700 warsztatów partnerskich Alltrucks w Europie skorzysta z dodatkowej wiedzy specjalistycznej.

Koncepcja wielo-markowego warsztatu Alltrucks Truck & Trailer Service oraz KRONE Commercial Vehicle Group rozpoczynają od lutego 2021r. ogólnoeuropejską współpracę w celu dalszego poszerzania swoich kompetencji serwisowych. Współpraca rozpocznie się w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. W nadchodzących miesiącach współpraca będzie stopniowo rozszerzana na wszystkie inne kraje europejskie w sieci serwisowej Alltrucks.

Nowa współpraca z Alltrucks to sytuacja korzystna dla naszych klientów – dla naszych usług partnerów, dla Alltrucks i dla KRONE. Naszym priorytetem jest maksymalne zadowolenie klienta. Dlatego każdego dnia ciężko pracujemy, aby oferować naszym klientom nie tylko doskonałą jakość produktów, ale także doskonałą jakość obsługi. Gęsta i wysoko wykwalifikowana sieć warsztatów tworzą podstawę wymaganego poziomu świadczenia usług. Dzięki koncepcji kompleksowej obsługi i ponad 700 warsztatom partnerskim w 14 krajach europejskich, firma Alltrucks osiągnęła w ostatnich latach doskonałe wyniki w zakresie kwalifikacji, szkolenia i wsparcia dla wysokiej jakości warsztatów pojazdów użytkowych. Dzięki tej współpracy jesteśmy również dobrze przygotowani odnośnie naszego agregatu CELSINEO w zakresie szkoleń, dostaw części zamiennych i zaawansowanej ekspertyzy. W związku z tym przygotujemy z Alltrucks odpowiednie pakiety szkoleniowe dla wszystkich produktów KRONE oraz CELSINEO. Dzięki współpracy nasi klienci i partnerzy korzystają teraz z nowych bezdyskusyjnych wartości dodanych – mówi Ralf Faust, Dyrektor Zarządzający i Szef Serwisu Pojazdów Użytkowych w Fahrzeugwerk Bernard Krone.

Firmy dostrzegają dziś rosnące znaczenie usług jako decydującego czynnika sukcesu. Na tym tle jesteśmy szczególnie dumni z tego, że możemy kształtować tą drogę w przyszłość wraz z KRONE Commercial Vehicle Group jako jednym z wiodących światowych producentów przyczep. Opracowywanie i wprowadzanie wartościowych i zrównoważonych koncepcji i usług leży w naszym DNA. Zrobimy to również z KRONE dla naszych wspólnych klientów. W tym samym czasie poszerzamy nasze kompetencje, a tym samym zakres usług dla naszej sieci warsztatów. Cieszymy się, że w przyszłości będziemy mogli powitać klientów KRONE w naszej sieci warsztatów. W oparciu o nową ofertę usług premium Alltrucks Fleet, będą mogli korzystać z ekskluzywnych i niezależnych od marki usług w ramach sieci Alltrucks – mówi Homer Smyrliadis, Dyrektor Zarządzający Alltrucks.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!