Nowe produkty w ofercie EUROPART Premium Parts

22 marca 2021, 23:14

EUROPART, wiodący dystrybutor części zamiennych i akcesoriów do pojazdów użytkowych, autobusów oraz pojazdów specjalnych, poszerzył ofertę swojej marki w grupie asortymentowej związanej z układem kierowniczym i układem zawieszenia.

Ponad 7500 produktów marki EUROPART Premium Parts

Firma EUROPART, jako jeden z liderów europejskiego rynku części i akcesoriów do pojazdów ciężarowych, stale poszerza ofertę własnej marki. W ostatnim czasie do sprzedaży trafiło 26 nowych referencji z segmentu układu kierowniczego i zawieszenia. Są one przeznaczone do popularnych pojazdów ciężarowych i autobusów marek: Volvo Trucks, DAF, Mercedes-Benz, MAN, IVECO, Renault Trucks i Scania. Produkty, które dołączyły do oferty EUROPART Premium Parts to:

  • łącznik drążka stabilizatora
  • drążek reakcyjny trójkątny
  • końcówka drążka
  • drążek kierowniczy
  • drążek poprzeczny
  • drążek reakcyjny
  • wahacz
  • końcówka drążka
  • drążek podłużny

Szczegółowe informacje o nowych produktach można pobrać tutaj.

Wszystkie nowo wprowadzone produkty zostały wytworzone zgodnie z najwyższymi standardami motoryzacyjnymi (IS0 9001 / TS 16949), pod stałą kontrolą niezależnych instytutów motoryzacyjnych. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów w standardzie OEM w połączeniu z precyzją w procesie produkcyjnym, gwarantuje stabilne połączenia metalowo-gumowe o optymalnej trwałości. Nowe części EUROPART Premium Parts gwarantują także optymalizację wagi, dzięki nowoczesnym technologiom odlewniczym oraz trwałą ochronę przed korozją, dzięki zastosowaniu nowatorskich procesów powlekania. Zastosowanie części układu kierowniczego EUROPART Premium Parts zapewni optymalne pochłanianie sił wzdłużnych i poprzecznych dla bezpiecznego trzymania się drogi przez pojazd, dokładne prowadzenie kół oraz wydajne pochłanianie sił generowanych przez amortyzatory i inne elementy zawieszenia. Wysoka stabilność układu kierowniczego przekłada się bezpośrednio na wysoki komfort jazdy.

Odpowiedzialność za jakość w wydaniu EUROPART

Na tle konkurencji, produkty EUROPART Premium Parts wyróżnia wysoka jakość i związany z nią bardzo niski współczynnik reklamacji. W 2020 r. był on bliski zeru, wyniósł zaledwie 0,013 %. Jako jedyny dystrybutor na rynku, EUROPART branduje produkty marki własnej swoją nazwą oraz logotypem. Jest to dowód brania pełnej odpowiedzialności za produkt, jego dopasowanie, jakość i niezawodność.

– Dysponujemy międzynarodową siecią sprzedaży, obecną w 27 krajach i liczącą 300 oddziałów. Przekłada się to na szeroką ofertę części. W stałej ofercie posiadamy ponad 400 tys. artykułów, w tym 7,5 tys. produktów marki własnej. Wciąż poszerzamy ofertę marki własnej EUROPART Premium Parts, wsłuchując się w potrzeby warsztatów oraz firm transportowych. Fakt zawarcia nazwy naszej firmy w nazwie marki świadczy o tym, że jesteśmy pewni jakości jej produktów i bierzemy za nią pełną odpowiedzialność. Klienci mogą mieć pewność, że nasza marka nie zniknie nagle z rynku – tłumaczy Robert Krawczyk, Prezes Zarządu EUROPART Polska.

EUROPART posiada 25 oddziałów na terenie Polski. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Wieluniu, w województwie łódzkim. Więcej informacji na temat oferty dystrybutora można znaleźć na stronie: https://www.europart.net/pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!