DAF rozszerza funkcjonalność portalu DAF Connect

15 kwietnia 2021, 22:50

Firma DAF Trucks rozbudowała internetową platformę do zarządzania flotą DAF Connect o nowe funkcje. Sklep internetowy pozwala zarządzać subskrypcjami dostępnymi w ramach portalu DAF Connect, natomiast otwarta platforma pozwala od teraz na łatwe integrowanie oprogramowania do zarządzania flotą od dostawców zewnętrznych.

Coraz więcej pojazdów ciężarowych marki DAF jest fabrycznie wyposażonych w internetową platformę do zarządzania flotą DAF Connect. Internetowy system zarządzania flotą oferowany przez DAF zapewnia wgląd w wydajność pojazdów ciężarowych, kierowców i procesów logistycznych w dowolnym miejscu i czasie, a przy tym jest łatwy w obsłudze. Dane te pomagają wydłużyć czas pracy pojazdów bez przestojów, zmniejszyć koszty ich eksploatacji i osiągnąć optymalną wydajność.

Sklep internetowy DAF Connect

Nową funkcją portalu DAF Connect jest sklep internetowy, który za jednym kliknięciem myszki ułatwia firmom transportowym zarządzanie subskrypcjami dostępnymi w ramach tego serwisu. Dzięki temu umowy można rozszerzać o dodatkowe usługi on-line, co dodatkowo zwiększa łatwość użytkowania i wydajność portalu.

Szybki wgląd

– Sklep internetowy sprawia, że zarządzanie subskrypcjami jest bardzo proste — mówi Jorg Wijnands, kierownik ds. marketingu DAF Connect. – Pulpit dostępny on-line pozwala na szybkie sprawdzenie dostępnych aplikacji, które można zakupić w celu rozszerzenia funkcjonalności.

Otwarta platforma DAF Connect

Udoskonalenie otwartej platformy DAF Connect jest kolejną innowacją. DAF Connect od teraz wspiera łatwą integrację z istniejącymi systemami zarządzania flotą (FMS) i systemami zarządzania transportem (TMS).

Większe możliwości integrowania zewnętrznego oprogramowania

Dodatkowo otwarta platforma DAF Connect pozwala zaufanym zewnętrznym dostawcom rozwiązań do zarządzania flotą na pobieranie danych bezpośrednio z serwisu DAF Connect. Zmniejsza to liczbę kosztownych modułów sprzętowych w pojeździe i umożliwia integrację typu plug-and-play, a w rezultacie obniża całkowite koszty utrzymania po stronie naszych klientów.

– Otwarta platforma DAF Connect to najlepsze, zapewniające elastyczność rozwiązanie do integracji elementów sprzętowych w ramach profesjonalnych rozwiązań transportowych — podsumowuje Jorg Wijnands.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!