Kolejna stacja hybrydowa w sieci MOYA

5 maja 2021, 15:11

W ostatnich dniach kwietnia rozpoczęła działalność stacja paliw MOYA w Żorach (woj. śląskie). Obiekt położony jest przy drodze wojewódzkiej 932, nieopodal autostrady A1. Stacja, której właścicielem jest Anwim S.A. ma charakter hybrydowy.

Jej oferta skierowana jest do klientów flotowych i detalicznych – na terenie obiektu działa sklep wielobranżowy i Caffe MOYA. Klienci flotowi mają możliwość tankowania pojazdów na osobnym stanowisku z szybkim wlewem diesla i możliwością płatności kartą flotową.

Wraz z otwarciem stacji w Żorach sieć MOYA zbliża się do pułapu 330 punktów na mapie Polski. Nowa stacja hybrydowa jest tym samym już 96. obiektem, który należy do Anwim S.A., czyli operatora i właściciela sieci.

Stacja oferuje paliwa w postaci benzyny 95 i 98, oleju napędowego standardowego, uszlachetnionego ON MOYA Power oraz LPG. Oprócz tego, kierowcy mogą skorzystać z kompresora, odkurzacza oraz czterostanowiskowej myjni. W sklepie można zaopatrzyć się w potrzebne produkty spożywcze i nie tylko, zarówno na podróż, jak i do domu. Caffe MOYA prezentuje ponadstandardową ofertę, która wykracza poza najpopularniejsze hot-dogi czy zapiekanki. Klienci mogą skosztować także m.in. pizzy w wielu wariantach smakowych i wielu innych przekąsek.

Kierowcy pojazdów ciężarowych znajdą tutaj szybki wlew diesla i płyn AdBlue, który dostępny jest z dystrybutora. Specjalnie dla nich przygotowane jest osobne stanowisko z samoobsługowym tankomatem. Dzięki temu mogą oni zrealizować tankowanie szybko i  całkowicie bezobsługowo i bezgotówkowo, rozliczając się za pomocą jednej z wielu honorowanych na tej stacji kart flotowych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!