2500 stacji DKV w Rosji, Danii i Czechach

10 maja 2021, 13:23

W ramach współtworzenia Nowego Jedwabnego Szlaku, DKV inwestuje w udostępnianie nowoczesnych stacji paliw poza granicami UE. Teraz czas na Rosję. W ostatnich dniach do sieci dołączyło ponad 2100 stacji Lukoil, w efekcie czego łączna liczba stacji dostępnych na kartę DKV w Rosji wynosi dziś 6400 punktów. Unijna oferta DKV powiększyła się natomiast o 160 punków w Danii oraz 200 w Czechach.

Rosja

Ekspansja DKV na obszar Rosji to naturalna konsekwencja rozszerzania działalności operatora na obszar Azji, Afryki oraz Bliskiego Wschodu.

– Dzięki ostatniej integracji, obejmujemy teraz zasięgiem wszystkie ważne regiony Rosji. Lukoil jest znany naszym klientom jako marka, która oferuje wysokiej jakości paliwa i produkty – komentuje Sven Mehringer, dyrektor zarządzający ds. energii i usług DKV Mobility.

– W wyniku rozszerzenia współpracy liczba stacji DKV w Rosji jest dziś trzy razy większa niż jeszcze rok temu – dodaje Fedor Velikanov, dyrektor koncernu na obszar Eurazji.

Czechy

Firmy poruszające się na terenie Unii Europejskiej także mogą liczyć na większą wygodę. W Czechach DKV podpisało właśnie umowę z koncernem naftowym Benzina, zapewniając swoim klientom dostęp do wszystkich 200 stacji tego operatora.

– Z Benziną współpracujemy od wielu lat. Ta sieć cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych klientów dzięki wysokim standardom i szerokiej gamie paliw – mówi Sven Mehringer.

Oprócz paliw konwencjonalnych na stacjach Benzina dostępne są również paliwa alternatywne, takie jak CNG i LPG, które można rozliczać bezgotówkowo za pomocą DKV Card. Oferta skierowana jest więc nie tylko do profesjonalnych przewoźników, ale także do firm dysponujących samochodami osobowymi. W efekcie nowej umowy, łączna liczba stacji dostępnych na kartę DKV w Czechach wynosi dziś 1350 punktów.

Dania

Na północy Europy możemy za to liczyć na większą elastyczność tankowań w Danii. Posiadacze DKV Card mogą tam płacić kartą na kolejnych 160 stacjach benzynowych marki Go’on. To punkty samoobsługowe, dostępne przez całą dobę. Ekspansja w Danii zwiększyła liczbę stacji DKV w tym państwie do ponad 1330 lokalizacji, co odpowiada pokryciu około 60 procent całej krajowej sieci stacji.

W ciągu ostatniego półrocza, w efekcie rozbudowy sieci, łączna liczba stacji DKV wzrosła do 64 000 punktów na czterech kontynentach, w 45 krajach. Każdego roku operator dołącza do niej około 5000 stacji benzynowych, ze szczególnym naciskiem na punkty oferujące dodatkowo paliwa alternatywne, takie jak CNG i LPG. Lokalizacje wszystkich stacji oraz informacje o dostępnych na nich usługach są dostępne w wyszukiwarce DKV MAPS – na stronie internetowej firmy lub w aplikacji „DKV” na smartfony z systemami Android, IOS oraz Windows.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!