Nowa stacja Shell w Zawierciu

14 maja 2021, 9:48

Stacja Shell Zawiercie jest już dostępna dla kierowców. Punkt znajduje się przy ulicy Wojska Polskiego, przy zjeździe w zachodnią obwodnicę Zawiercia z ronda na DK78, tuż przy niedawno otwartej restauracji McDonald’s.

Stacja w Zawierciu oferuje kierowcom samochodów osobowych trzy czteroproduktowe dystrybutory z paliwami Shell FuelSave i Shell V-Power, jeden dwustronny dystrybutor Shell AutoGas i cztery miejsca parkingowe. Dodatkowo jest również AdBlue. Na stacji zaprojektowana jest także myjnia bezdotykowa.

Klienci oprócz zatankowania auta mogą również zakupić produkty spożywcze i samochodowe, skorzystać z oferty gastronomicznej i odpocząć w komfortowym otoczeniu. Na kierowców czekają przekąski deli by Shell, m.in. panini, kanapki oraz hot-dogi, a także kawa będąca mieszanką ziaren arabiki i robusty. Stacja jest przystosowana do obsługi osób niepełnosprawnych.

– Bardzo cieszymy się, że otwieramy kolejną stację Shell w Polsce, zwłaszcza, że obserwowaliśmy duże zainteresowanie naszym przedsięwzięciem. Od dzisiaj kierowcy mogą zatankować najlepszej jakości paliwo Shell V-Power oraz odpocząć przed dalszą podróżą również w Zawierciu. Jest to nasza 424. stacja w Polsce. Shell będzie nadal rozwijał się w Polsce oraz modernizował istniejące obiekty. Niedawno ukończyliśmy proces unowocześnienia większości naszych stacji. Chcemy w ten sposób zapewnić klientom jeszcze lepszy standard obsługi – powiedział Rafał Molenda, dyrektor działu stacji paliw i rozwoju sieci Shell Polska.

Ze względu na trwającą epidemię COVID-19 Shell zrezygnował z uroczystego otwarcia obiektu. Ponadto w ramach akcji „Wtorki i  czwartki z Shell V-Power” każdy kierowca będzie mógł zatankować paliwo premium Shell V-Power Diesel w cenie paliwa podstawowego.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!