Nowa stacja Circle K w Jeżewie

28 maja 2021, 8:34

Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Nowo otwarta stacja paliw znajduje się w Jeżewie, w województwie mazowieckim, na trasie między Pułtuskiem a Nasielskiem. Stacja obsługuje zarówno ruch tranzytowy jak i lokalny. W sklepie, będącym częścią stacji, klienci będą mieli okazję skorzystać z oferty gastronomicznej. Natomiast Ci, którzy podróżują w pośpiechu mogą zapłacić za zatankowane paliwo poprzez aplikacje mobilną Circle K.

Sieć Circle K to blisko 380 stacji paliw w całej Polsce. Najnowsza całodobowa stacja w Jeżewie daje możliwość zatankowania różnych rodzajów paliw: miles®95, milesPLUS®98, miles® Diesel, milesPLUS® Diesel, LPG oraz AdBlue. Stacja została wyposażona w część gastronomiczną, w której dostępna jest wyjątkowa oferta przekąsek, w tym także Hot Dogi
na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców, frytki, zapiekanki i kanapki oraz świeżo wypiekane pieczywo. Z kolei w kąciku kawowym klienci stacji będą mogli samodzielnie skomponować swoją kawę, wzbogacając ją gamą dodatków, takich jak bita śmietana czy syrop smakowy.

Dla miłośników słodyczy czekać będą również desery i bogaty wybór słodkich przekąsek. Rodzice podróżujący z dzieckiem mogą skorzystać także z przewijaka. Na stacji dostępne są także udogodnienia dla TIRów: parking, dedykowany dystrybutor oraz AdBlue. Dodatkowo stacja posiada myjnię, odkurzacz i kompresor.

Mając na uwadze trwającą pandemię, konieczność dystansowania społecznego, a także styl podróżowania części klientów stacji, którym szczególnie zależy na szybkim tankowaniu,
na wszystkich stacjach Circle K, w tym na tej w Jeżewie, wprowadzono możliwość płatności
za paliwo z poziomu aplikacji. Zakładając konto w aplikacji prócz płatności mobilnych, konsument zyskuje również dostęp do programu lojalnościowego Circle K Extra. Aplikacja Circle K jest dostępna w sklepach Google Play i App Store. Film dotyczący płatności mobilnych Circle K znajduje się pod linkiem.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!