Wsparcie, które daje przewagę

7 czerwca 2021, 23:23

Operatorzy flot, dystrybutorzy i warsztaty mają jedną wspólną cechę: wszyscy potrzebują dostosowanego wsparcia, aby osiągnąć swoje cele biznesowe. Ekspert rynku niezależnego Knorr-Bremse TruckServices zapewnia zróżnicowaną koncepcję, od infolinii po specjalistyczne szkolenia oferowane dla swoich partnerów.

Pojazd w ciągłym ruchu

Dla Knorr-Bremse TruckServices kompetentne usługi są kluczowym elementem współpracy z operatorami flot, warsztatami i dystrybutorami. TruckServices koncentruje się na pytaniu, jaki rodzaj praktycznego wsparcia jest potrzebny, aby zminimalizować przestoje pojazdu, a tym samym zapewnić ciągłą sprawność ich działania. Od łatwych rozwiązań dla konkretnych problemów, po fachowe doradztwo, wysoką dostępność i szybką dostawę produktów – TruckServices obejmuje swoim zasięgiem wszystkie obszary i stale poszerza ofertę produktów i usług, aby jak najlepiej zaspokajać potrzeby partnerów.

Od profesjonalistów dla profesjonalistów

Wsparcie jest efektywne tylko wtedy, gdy spełnia bardzo specyficzne wymagania partnerów. TruckServices znalazł przekonujące sposoby i środki, aby osiągnąć dokładnie ten cel. Infolinia techniczna TruckServices nie tylko odpowiada na pytania o charakterze ogólnym, ale ma zespół ekspertów, którzy mogą zapewnić warsztatom pomoc w rozwiązywaniu bardzo szczegółowych problemów technicznych. Dostępna jest również całodobowa infolinia pomocy, która wspiera kierowników flot i kierowców poszukujących serwisów w ich pobliżu. Na portalu internetowym TruckServices dystrybutorzy mogą znaleźć wszystko, czego potrzebują. Warsztaty mają do dyspozycji nie tylko kompleksową dokumentację, ale mogą także przyspieszyć procesy naprawcze i na przykład szybciej zidentyfikować usterki za pomocą urządzeń diagnostycznych.

Eksperckie szkolenia techniczne

Ważne jest, aby warsztaty aktualizowały wiedzę swoich pracowników. Z jednej strony, aby zapewnić profesjonalną obsługę najnowszych systemów i komponentów, z drugiej strony ze względów wizerunkowych. TruckServices zapewnia ukierunkowany rozwój zawodowy dzięki obszernej ofercie szkoleń teoretycznych i praktycznych. Szkolenia są prowadzone przez wykwalifikowanych ekspertów, którzy sami mają duże doświadczenie warsztatowe i mogą pomóc specjalistom, udzielając właściwych wskazówek dotyczących ich codziennej pracy.

KEEP IT RUNNING

Wsparcie Knorr-Bremse TruckServices:

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!