PRO CHECK – cyfrowe monitorowanie opon

1 czerwca 2021, 11:12

Prometeon Tyre Group Polska ogłasza oficjalną polską premierę PRO CHECK – usługi cyfrowego monitorowania opon, stworzonej aby zapewnić flotom i pośrednikom łatwe i skuteczne zarządzanie oponami. PRO CHECK to najnowszy członek rodziny PRO SERVICES.

Kontrola i konserwacja to bardzo ważne aspekty umożliwiające lepsze wykorzystanie pełnej wydajności i trwałości opon. Jednak stałe monitorowanie ciśnienia i stanu opon wymaga czasochłonnych zabiegów i profesjonalnej pomocy. Powszechnie wiadomo, że niewłaściwe ciśnienie i zużyty bieżnik mogą mieć poważny wpływ na wydajność opon i bezpieczeństwo transportu.

PRO CHECK to rozwiązanie zarówno dla nowoczesnych flot, jak i pośredników chcących zaoferować kompleksową obsługę. Dzięki szybkiej i łatwej kontroli oraz stałemu monitorowaniu, nowa usługa dostarcza szczegółowych i interaktywnych informacji online zarówno o stanie pojazdu, jak i opon, umożliwiając jednocześnie prognozę demontażu, optymalne uzupełnianie zapasów oraz zarządzanie umowami na stawkę za kilometr.

Nowe rozwiązanie Prometeon PRO CHECK opiera się na trzech elementach

  • Nowe i wydajne narzędzie kontrolne, TAP200 firmy Bartec Auto ID – lidera w rozwoju i produkcji systemów monitorowania ciśnienia w oponach,
  • Bezpłatna, szybka i łatwa w obsłudze aplikacja, łącząca się przez Bluetooth z TAP200, dostępna zarówno na IOS, jak i Androida,
  • Kompleksowa i przyjazna dla użytkownika platforma internetowa z pełnym zestawem raportów, analiz i interaktywnych funkcji.

– Oprogramowanie aplikacji i platformy internetowej zostało w całości opracowane przez nasz zespół Digital Innovations Team. Stanowi to ważny krok na drodze do zostania dostawcą kompletnych rozwiązań w zakresie opon. Mamy za sobą ponad 100 lat historii. Od samego początku firma Prometeon wiele inwestowała i zbudowała własny Dział Badań i Rozwoju, aby wprowadzać innowacje i znajdować nowe rozwiązania technologiczne, które tworzą Technologię Prometeon. To jest podstawa nowych produktów i usług, które możemy dziś zaoferować naszym klientom i partnerom – oświadcza Alexandre Bregantim, dyrektor ds. technicznych.

PRO CHECK jest już dostępny we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Hiszpanii, Polsce, a w przyszłym roku także w innych krajach europejskich, Turcji i Brazylii.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!