Nowe filtry kabinowe w ofercie PZL Sędziszów

28 czerwca 2021, 13:36

PZL Sędziszów poinformował o wprowadzeniu do oferty nowych referencji w gamie filtrów kabinowych z linii Silver Nano Protect. Filtry z roztworem nano-miedzi i nano-srebra przeznaczone są zarówno do samochodów ciężarowych i autobusów: SOLARIS BUS, MERCEDES-BENZ/SETRA oraz MAN Bus, jak również do samochodów osobowych: Skoda, Audi, Hyundai, Volkswagen.

Filtr kabinowy Silver Nano Protect posiada dodatkową przeciwdrobnoustrojową powłokę tkaniny filtracyjnej od strony kabiny, na którą naniesiono bakteriobójczy ciekły koloidalny roztwór. Rezultatem badań jest dobór odpowiedniego składu i stężenia tej substancji, która posiada wysoką aktywność przeciwdrobnoustrojową, między innymi przeciw tak trudno zwalczanym grzybom jak Aspergillus brasiliensis (niger) i pleśń Bacillus subtilis.

Działanie przeciwbakteryjne filtra jest wynikiem tworzenia kompleksu: biochemicznego i katalitycznego działania srebra i miedzi enzymów bakteryjnych i wirusowych, a szczególnie zjawiska metabolizmu tlenu. Minimalny okres aktywności antybakteryjnej filtra wynosi 12 miesięcy. Nowe referencje filtrów PZL Sędziszów obejmują następujące numery katalogowe:

  • WA65168 (zastosowania: HYUNDAI, KIA MOTORS)
  • WA65191 (zastosowania: DAIHATSU, JAGUAR, LEXUS, SUBARU, TOYOTA)
  • WA65291 (zastosowania: AUDI, MAN, SEAT, SKODA, VOLKSWAGEN)
  • WA65302 (zastosowania: AUDI, VOLKSWAGEN)
  • WA65313 (zastosowania: DAF)
  • WA65403 (zastosowania: EVOBUS/MERCEDES-BENZ/SETRA, MAN BUS, NEOPLAN, SOLARIS BUS, STEYR (MAN-STEYR AG)
  • WA65425 (zastosowania: EVOBUS/MERCEDES-BENZ/SETRA, SOLARIS BUS, VISEON BUS)

Antybakteryjne filtry kabinowe Silver Nano Protect od PZL Sędziszów dostępne są w sprzedaży u oficjalnych dystrybutorów sędziszowskiego zakładu. Więcej informacji znajduje się na stronie producenta.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!