Konkurs Wzorowy Kierowca 2021 na Master Truck

15 lipca 2021, 11:26

Na tegorocznym Master Truck w Nowej Wsi k/Opola odbędzie się czwarta edycja do konkursu Wzorowy Kierowca, organizowanego przez Firmę LONTEX. Kierowców zawodowych organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w konkursie.

NAGRODY:

  • I MIEJSCE – 2x Voucher Pakiet Przeżyć „Adrenalina”
  • II MIEJSCE – Voucher podarunkowy Pakiet Przeżyć „Moc Wrażeń”
  • III MIEJSCE – Voucher Doskonalenie Techniki Jazdy

NA CZYM POLEGA KONKURS?

Konkurs polega na indywidualnej analizie danych zarejestrowanych na karcie kierowcy (z okresu 1 roku*). Podczas analizy danych nasz ekspert wskaże wykryte nieprawidłowości, omówi przyczynę, skutki oraz prawidłową procedurę postępowania.

Kierowcy z najmniejszą liczbą naruszeń zostaną nagrodzeni.

JAK DOKONAĆ ZGŁOSZENIA?

Zgłoszenie uczestnictwa w konkursie można dokonać na dwa sposoby:

  1. Podczas  „Master Truck Show” w Polskiej Nowej Wsi k/Opola w dniach od 16 lipca godz. 10:00 do 17 lipca godz. 15:00 (sektor D12, stoisko LONTEX).
  2. Poprzez przesłanie zgłoszenia kierowcy wg WZORU (także do pobrania na naszej stronie) wraz z odczytem danych z karty kierowcy w formacie DDD (odczyt z dnia zgłoszenia). Zgłoszenie należy przesłać pocztą elektroniczną do dnia 16 lipca 2021 r. na adres d.tomanek@lontex.pl

OGŁOSZENIE WYNIKÓW Z WRĘCZENIEM NAGRÓD:

17 lipca 2021r. godz. 16:45, na scenie głównej zlotu

Zapoznaj się z regulaminem konkursu.

*Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest posiadanie ważnej karty kierowcy  z aktywnościami zarejestrowanymi z okresu minimum 1 roku przed dniem zgłoszenia. Regulamin konkursu dostępny jest na www.lontex.pl oraz w siedzibie Organizatora.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!