Nissens na targach Automechanika

14 września 2021, 14:58

Podczas targów Automechanika, które w tym roku odbywają się w formie hybrydowej, duński producent przedstawia nowe produkty oraz informacje na temat rozmaitych kategorii produktów i segmentów pojazdów.

Jedną z najważniejszych nowości jest nowa linia turbosprężarek przeznaczonych do samochodów ciężarowych. Początkowo program obejmuje 15 referencji, które pokrywają 240 numerów OE, do najpopularniejszych europejskich modeli ciężarówek. Doświadczenie Nissens do rozwoju oferty turbosprężarek w segmencie samochodów osobowych zostało przeniesione do segmentu ciężarowego. Oprócz nowej linii turbosprężarek do pojazdów ciężarowych zaprezentowane będą również zmiany w linii turbosprężarek Nissens ze sterowaniem elektronicznym.

Targi dają możliwość spotkania z firmą Nissens na wiele sposobów. Równocześnie ze spotkaniami na żywo przy stoisku firmy odbywać się będą codzienne sesje online. Podczas sesji poświęconej nowym produktom producent przedstawia uczestnikom najnowsze produkty. Rozmowy z ekspertami firmy Nissens przybliżą działanie zaawansowanych systemów i podzespołów od strony technicznej.

Nowości firmy Nissens:

  • Moduły zaworów EGR z chłodnicą oraz kilkadziesiąt referencji zaworów sterowanych silnikiem momentowym pradu stałego, dla silników Euro 5-6
  • Zbiorniki wyrównawcze do lekkich pojazdów użytkowych
  • Chłodnice oleju z obudową filtra – poszerzenie gamy produktów Nissens.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!