Scania otwiera nowy serwis w Rzeszowie

21 września 2021, 20:15

Nowy, większy i bardziej nowoczesny obiekt zastępuje dotychczasowy serwis Scania w Sędziszowie Małopolskim. W nowej lokalizacji klienci mogą korzystać z pełnego pakietu usług serwisowych Scania. Serwis jest dostępny dla klientów od 21 września br.

– W dotychczas użytkowanym obiekcie ze względu na ograniczenia lokalowe nie mogliśmy zapewnić pełnej obsługi serwisowej. W nowej lokalizacji nasi klienci mogą korzystać z pełnego wachlarza usług serwisowych Scania, jak obsługa naczep, zabudów oraz pojazdów innych marek, naprawy powypadkowe, czy kompleksowa naprawa autobusów. Ponadto nowy serwis w Rzeszowie jest dostępny dla klientów w doskonałej lokalizacji – w pobliżu skrzyżowania autostrad A4, drogi S19 oraz obwodnicy Rzeszowa na terenie parku Naukowo-Technologicznego „Rzeszów – Dworzysko” – komentuje Krzysztof Cierpisz, dyrektor oddziału Scania Lublin.

Powierzchnia serwisu Scania w Rzeszowie to 900 m², gdzie znajduje się 10 stanowisk obsługowych, przygotowanych do wjazdu całym zestawem, a także parking dla klientów, magazyn części zamiennych, myjnia, sala konferencyjno-szkoleniowa oraz pomieszczenia biurowe. W nowym serwisie jest zatrudnionych 13 osób, w tym 8 mechaników, 4 osoby w biurze obsługi klienta oraz 1 przedstawiciel handlowy. Zespół będzie się jednak sukcesywnie powiększał.

– Jesteśmy przygotowani na to, aby zapewnić profesjonalne doradztwo, obsługę i dostęp do części Scania zawsze, gdy są niezbędne. Dobrze wiemy, jak kosztowne są awarie i nieplanowane przestoje, dlatego nowy serwis jest wyposażony tak, aby zapewnić klientom pełną dyspozycyjność ich pojazdów – dodaje Krzysztof Cierpisz.

Adres nowego serwisu to:

Scania Rzeszów: ul. Ludwika Chmury 18, 35 – 213 Rzeszów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!