Najnowsza seria lamp WAŚ

6 października 2021, 10:08

Najnowsza seria lamp WAŚ W221 – W223 typu light bar to pierwszy wdrożony do produkcji i sprzedaży projekt tego rodzaju oświetlenia. Prezentowane lampy dostępne są także w wersji Offroad.

 

Lampy zespolone przednie W221, W222 i W223 PANTERA to wydajne light bary FULL LED dostępne w wersjach z homologacją drogową i Offroad.

W wersji z homologacją drogową wyposażone są w: światło drogowe, światło pozycyjne oraz światło ostrzegawcze żółte lub niebieskie. W wersji Offroad lampy posiadają wydajne światło robocze i światło błyskowe (żółte lub niebieskie) lub podświetlenie białe w wersji statycznej bądź dynamicznej. Dodatkowo, możliwa jest animacja światłem lub cieniem.
Każda z lamp mierzy 20 cali, dostępne są z kloszem standardowym – bezbarwnym lub z kloszem przyciemnionym tzw. „DARK”. Wersja SUPER DARK posiada dodatkowo ciemny podklosz.

Lampy w wersji OFFROAD dostępne są ze światłem rozproszonym do szerokokątnego rozświetlenia pola roboczego, bądź ze światłem skupionym do sięgnięcia w dal.
Korpusy lamp W221 i W223 maja kształt linii prostej, natomiast korpusy lamp W222 mają kształt łuku, a każda z lamp składa się z wąskiego i szerokiego panelu świecącego. Animacja światła pływającego dostępna jest do wyboru na wąskim panelu górnym, jak i szerszym dolnym. Natomiast ciekawostką jest możliwość wykorzystania i „zaświecenia” flagi narodowej.

Light bary serii W221, W222 i W223 PANTERA są kompatybilne elektromagnetycznie tzn. nie emitują zakłóceń elektromagnetycznych oraz są na te zakłócenia odporne. Wszystkie lampy spełniają wymogi normy szczelności IP6K9K, czyli są odporne na zapylenie oraz wilgoć. Ponadto są uniwersalne napięciowo – działają w zakresie 12V – 24V.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!