Volta Zero zaprezentowana w Holandii

24 października 2021, 17:44

Volta Trucks, producent w pełni elektrycznych pojazdów użytkowych i dostawca usług, zaprezentował na rynku holenderskim swój pojazd – Volta Zero.

Holenderski debiut Volta Zero miał miejsce na targach Zero Emission: EcoMobiel odbywających się w dniach 12-14 października 2021 r. w Brabanthalle. EcoMobiel to jedna z największych platform przeznaczona zrównoważonej mobilności i sposobom zarządzania nią. Prezentacja Volta Zero na imprezie poświęconej elektromobilności zbiegła się w czasie z uruchomieniem holenderskiej strony internetowej firmy – voltatrucks.com/nl.

Volta Zero przedstawiona została także na innych rynkach europejskich podczas pokazów objazdowych w Wielkiej Brytanii oraz wydarzeń w Paryżu, Madrycie, Barcelonie, Mediolanie, Monachium i Frankfurcie. Łącznie przeprowadzono już prawie 1000 indywidualnych demonstracji Volta Zero dla klientów. Akcja ta doprowadziła do podpisania ponad 2 500 zamówień przedpremierowych opiewających na ponad 600 milionów euro. Pracownicy Volta Trucks działają na większości rynków w Europie, aby doprowadzić do dekarbonizacji flot swoich klientów i wesprzeć ich we wprowadzaniu pojazdów elektrycznych.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!