WABCO będzie regenerować zaciski hamulcowe Knorr-Bremse

22 listopada 2021, 23:06

Wiodący dostawca części do pojazdów użytkowych i rozwiązań technologicznych, marka WABCO z grupy ZF, ogłosiła, że doda zaciski Knorr-Bremse do swojej oferty REMAN SOLUTIONS.

Referencje Knorr Bremse: SN6, SK7, SN7 i SB7 będą dostępne od zaraz, stanowiąc wyposażenie pneumatycznych układów hamulców tarczowych do samochodów ciężarowych, przyczep i autobusów.

Tomasz Gałązka, szef WABCO REMAN SOLUTIONS, wyjaśnia:

– W ramach naszych starań, aby naprawdę stać się kompleksową obsługą dla naszych klientów, a także zgodnie z naszą strategią “Green Thinking”, rozszerzenie naszej oferty regeneracji o więcej części spoza WABCO, które działają jak nowe, jest czymś, w co jesteśmy naprawdę zaangażowani.

Dodanie marki Knorr-Bremse do naszego portfolio, które obejmuje już PAN & MAXX, to ekscytująca wiadomość dla branży. Oferuje klientom większy wybór marki i wspiera wiele korzyści płynących z regeneracji; oszczędzanie energii i surowców w celu wytworzenia efektywnego kosztowo rozwiązania.

Wszystkie części oferowane w ramach portfolio WABCO REMAN SOLUTIONS są regenerowane z zachowaniem możliwie najwyższej jakości, testowane i objęte takimi samymi warunkami gwarancji, jak części nowe.

Odwiedź Centrum Obsługi Klienta WABCO (WABCO Customer Centre), aby uzyskać pełną listę zregenerowanych zacisków.

Więcej informacji na temat procesów regeneracji, etosu i portfolio produktów WABCO REMAN SOLUTIONS można znaleźć na stronie WABCO Reman Solutions – WABCO Solution Centre (wabco-solutioncentre.com)

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!