WConnecta gromadzi drogowy transport towarowy po pandemii

22 listopada 2021, 8:50

Jedenasta edycja Wconnecta – największego wydarzenia networkingowego w zakresie transportu towarowego w Europie – powraca do Barcelony po rocznej przerwie.

300 specjalistów, 122 firm transportowych z całej Europy, 4225 szybkich wywiadów, 434 prywatne spotkania i w sumie ponad 42 000 minut sesji networkingowych zakończyło jedenastą edycję Wconnecta – pierwszą, która odbyła się po pandemii.

12 listopada w Barcelonie odbyła się największa edycja wydarzenia networkingowego w zakresie transportu towarowego. Tym razem WConnecta odbyła się w ograniczonym formacie i z zachowaniem wyjątkowych środków bezpieczeństwa ze względu na aktualne warunki zdrowotne, ponownie gromadząc firmy logistyczne i transportowe z 14 krajów europejskich. Impreza umożliwia delegatom skontaktowanie się z większą liczbą partnerów i nawiązanie relacji w ramach społeczności transportowej Grupy Alpega, do której należą giełdy transportowe Teleroute i Wtransnet.

WConnecta powraca w momencie, gdy transport towarowy stoi przed trudnym wyzwaniem zrównoważonej mobilności. Współpraca między firmami jest teraz potrzebna bardziej niż kiedykolwiek, aby zredukować liczbę pustych przebiegów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!