W pełni syntetyczny płyn przekładniowy Texaco Delo z atestem Allison Transmission

, 30 listopada 2021, 20:15

Texaco Delo Syn ATF 668 to w pełni syntetyczny płyn przekładniowy do automatycznych skrzyń biegów pojazdów ciężarowych i autobusów pracujących w trudnych warunkach. Został opracowany z myślą o większej trwałości i żywotności sprzętu, czego potwierdzeniem jest atest Allison Transmission.

Płyn przekładniowy Texaco Delo Syn ATF 668 jest przeznaczony do nowej generacji automatycznych skrzyń biegów samochodów ciężarowych i autobusów Allison Transmission, zapewniających płynną zmianę biegów i długoterminową trwałość. Zaawansowana formuła przeciw zużyciu płynu Texaco Delo Syn ATF 668 pomaga zredukować zarówno hałas, jak i wibracje, także w trudnych warunkach pracy. Z kolei stabilność termiczna i oksydacyjna przekłada się na wydłużenie okresów między wymianami i długą żywotność, co pomaga obniżyć koszty konserwacji.

Stworzony przy użyciu syntetycznych olejów bazowych nowy płyn przekładniowy Texaco zawiera unikalny pakiet dodatków, stworzonych w celu umożliwienia płynniejszej zmiany biegów przy niskich prędkościach i w szerszym zakresie temperatur. Pomaga to zapobiegać gromadzeniu się osadów oraz tworzeniu szlamu, lakieru i piany. Texaco Delo Syn ATF 668 oferujący 10-krotnie dłuższą odporność na drgania, w porównaniu do płynów TES 295 – co wykazano podczas testów, został zaprojektowany w celu ochrony przed postępującym w miarę upływu czasu pogarszaniem tarcia. Płyn pomaga również zmniejszyć wibracje i przyczynia się do bardziej stabilnej pracy, zapewniając tym samym optymalną sterowność pojazdu.

Produkt Texaco Delo zapewnia stałą wydajność zmiany biegów, niezależnie od trybu jazdy. Został zaprojektowany z wykorzystaniem zaawansowanej formuły przeciwzużyciowej, w tym wzmocnionych przeciwutleniaczy. Te związki pomagają zapobiegać utlenianiu, przedłużając żywotność sprzętu nawet przy wyższych obciążeniach, a efektem jest również wydłużenie okresów między wymianami, nie wpływająca na wydajność.

.Produkt został zatwierdzony przez Allison Transmission w zakresie wydłużonych okresów między wymianami, do zastosowań w których określone są płyny TES 668, w tym przekładnie serii 1000, 2000, 3000 i 4000. Jest wstecznie kompatybilny z płynami przekładniowymi TES 295 i TES 389.

Więcej informacji o Texaco Delo Syn ATF 668 można znaleźć na stronie: https://www.texacolubricants.com/en_uk/home/products/delo-syn-atf-668.html

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!