Nowości w ofercie EUROPART Premium Parts

14 marca 2022, 23:14

EUROPART, wiodący dystrybutor części zamiennych i akcesoriów do pojazdów użytkowych, autobusów oraz wyposażenia warsztatowego, poszerzył ofertę swojej marki o urządzenie diagnostyczne, czujniki NOx oraz ładowarkę akumulatorową.

Urządzenie diagnostyczne 1. AID wykorzystuje oprogramowanie do komunikacji zarówno z pojazdem ciężarowym, osobowym, jak i autobusem. Umożliwia skanowanie, odczytywanie, usuwanie błędów ze sterowników jak również dostępne kalibracje i odczyty danych w czasie rzeczywistym.

Diagnostyka pojazdów jeszcze nigdy nie była tak prosta. Ten asystent warsztatowy jest idealny do diagnozowania i konserwacji lekkich i ciężkich pojazdów użytkowych i autobusów. Dzięki takim funkcjom jak – identyfikacja, skanowanie i aktualizacja stanu systemu – można szybko uzyskać niezawodną diagnostykę ze szczególnym uwzględnieniem takich opcji jak rozwiązywanie problemów, konfiguracja, regulacja i kalibracja. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszymi oddziałami Europart Polska.

Kompleksowa baza danych z 35 000 systemów

Oprogramowanie CARS zawiera około 35 000 unikalnych  wyborów systemów, oprogramowanie TRUCKS prawie 18 000! Liczby te rosną z każdą aktualizacją. CARS obejmuje zarówno samochody osobowe, jak i lekkie pojazdy dostawcze z wszelkiego rodzaju paliwami, pojazdami elektrycznymi i hybrydowymi. TRUCKS jest przeznaczony dla pojazdów ciężarowych i autobusów.

Diagnostyka przyszłości

Urządzenie wyposażone jest w funkcje, które umożliwiają szybsze planowanie i wykonywanie usług, od momentu wejścia klienta do warsztatu, poprzez diagnostykę, aż po naprawę. Jest to możliwe między innymi dzięki funkcjom takim jak AutoVIN, Security Gateway i Quick Connect Bluetooth. Mechanik może bez trudu zidentyfikować problemy większości marek i modeli (23 w kategorii pojazdów elektrycznych oraz 10 w kategorii pojazdów ciężarowych).

Czujniki NOx marki EUROPART Premium Parts spełniają aktualne standardy OE – począwszy od produkcji, przez zapewnienie jakości, aż do bezpieczeństwa procesów. Unikalny proces kalibracji gwarantuje najwyższą możliwą precyzję. Ponadto wszystkie czujniki posiadają homologację, a wszystkie 22 wprowadzone referencje są zatwierdzone zgodnie z normą ECE R10.

Prostownik z funkcją konserwacji akumulatora EUROPART Premium Parts

Profesjonalny prostownik zapewnia ochronę przed przebiegunowaniem. Umożliwia wieloetapową procedurę ładowania, posiada wmontowany wentylator, który chroni przed przegrzaniem, tryb zasilania z funkcją boost z możliwością usuwania siarczanu, co w konsekwencji regeneruję akumulator.

Opublikowane przez: TruckFocus.pl
Artykuł sponsorowany Europart

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!