WABCO CoreXpedia – nowe, wygodne narzędzie, które wnosi istotny wkład w gospodarkę cyrkulacyjną

25 kwietnia 2022, 23:51

Mały może dużo! Nawet niewielki warsztat samochodowy ma szansę działać na rzecz ochrony środowiska naturalnego. A to za sprawą internetowego narzędzia do zwrotu rdzeni – WABCO CoreXpedia, przeznaczonego dla autoryzowanych dystrybutorów WABCO*.

Zrównoważony rozwój jest integralną częścią strategii Grupy ZF i wszystkich jej marek, w tym także marki WABCO. Jej cele obejmują całkowitą neutralność klimatyczną do 2040 roku oraz 80-procentową redukcję emisji CO2 w zakładach ZF do 2030 roku (w stosunku do 2019 roku). Firma ZF chce osiągnąć te cele bez stosowania jednostek redukcji emisji dwutlenku węgla. Działanie w sposób zrównoważony oznacza przede wszystkim branie odpowiedzialności. Zrównoważony rozwój jest integralną częścią strategii „Next Generation Mobility” Grupy ZF. Firma jest zaangażowana w zrównoważony rozwój i ekologiczne myślenie, a dzięki udanemu programowi regeneracji wdraża tę strategię, zapewniając w przyszłości rentowność.

Najwyższy czas przedstawić WABCO CoreXpedia, łatwe w użyciu internetowe narzędzie do zwrotu rdzeni, przeznaczone dla autoryzowanych dystrybutorów. Jest to ważny element procedury rynkowej w ramach gospodarki cyrkulacyjnej: poprzez dłuższe użytkowanie komponentów i ich materiałów można uniknąć znacznego zużycia energii oraz emisji zanieczyszczeń do atmosfery i wód (np. CO2 i SO2).

Regenerowane produkty są także dostępne w krótszym czasie, co minimalizuje zakłócenia spowodowane awarią kluczowych systemów. Regeneracja pomaga też dostosować łańcuch dostaw do obsługi nowego modelu biznesowego – to szczególnie ważne z uwagi na zmieniające się warunki rynkowe.

Oprócz korzyści dla środowiska, to przyjazne dla użytkownika narzędzie można uznać za ważny czynnik zwiększający wygodę klienta, i za prosty sposób zwrotu dopłaty do rdzeni. WABCO wysyła jasny komunikat: jeśli zwrócony rdzeń spełnia kryteria opracowane przez naszych ekspertów, zwrócimy wniesioną dopłatę. Dlatego nie czekaj – skontaktuj się z autoryzowanym dystrybutorem WABCO!

Jakie części można zwracać? WABCO akceptuje rdzenie, które mają numer produktu 0 lub 7, lub literę R na końcu – wszystkie akceptowane numery części można znaleźć na liście produktów z dopłatami.

Narzędzie jest bardzo wygodnym rozwiązaniem. Dużym plusem jest możliwość dokonywania zwrotu rdzeni również za pomocą aplikacji w smartfonie. To znacznie upraszcza cały proces i można to zrobić w dowolnym momencie, mając zawsze natychmiastowy dostęp do indywidualnego konta.

Co ważne, WABCO organizuje odbiór rdzeni od klientów. Można wybrać jedną z trzech opcji odbioru i nie ma potrzeby deklarowania ilości hurtowych, ponieważ liczy się nawet najmniejsza ilość rdzeni.

Dystrybutorzy na pewno docenią pełną widoczność banku rdzeni, zwrotów i raportów oraz możliwość śledzenia przesyłek. Poza niewątpliwymi korzyściami ekonomicznymi ważne jest, że korzystając z CoreXpedii stają się częścią łańcucha ekologicznego, zgodnie z aktualnymi trendami.

 

Jak to działa? Przejdź na [stronę internetową] i korzystaj z CoreXpedii!

Aby uzyskać więcej szczegółów, zapytaj autoryzowanego dystrybutora WABCO.

 

*29 maja 2020 r. firma WABCO została przejęta przez firmę ZF Friedrichshafen na mocy umowy o połączeniu, a następnie stała się Dywizją CVS dla pojazdów użytkowych firmy ZF. Marka WABCO oferuje flotom, warsztatom i dystrybutorom kompleksową ofertę części zamiennych, narzędzi, usług i rozwiązań cyfrowych dla pojazdów użytkowych, dzięki czemu branża transportowa staje się bezpieczniejsza, bardziej ekologiczna i oszczędna.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!