BFGoodrich Activan 4S: nowa opona całoroczna do samochodów dostawczych

, 23 maja 2022, 9:11

BFGoodrich wprowadza na rynek nową oponę całoroczną przeznaczoną do samochodów dostawczych, która jest odpowiedzią na potrzeby kierowców.

Nowa opona BFGoodrich Activan 4S zaprojektowana do samochodów dostawczych zapewnia bezpieczeństwo o każdej porze roku i podczas różnych warunków pogodowych panujących na drodze. Posiada ona klasę B w zakresie przyczepności na mokrej nawierzchni, jak również oznaczenie 3PMSF, które jest gwarancją dobrej przyczepności i mobilności na śniegu.

BFGoodrich Activan 4S powstała w odpowiedzi na oczekiwania kierowców i fachowców korzystających z różnych modeli samochodów dostawczych i niewielkich ciężarówek. Ponieważ opona jest odpowiednia do jazdy o każdej porze roku, dlatego gdy nadchodzi zima, wymiana czy przechowywanie ogumienia stają się zbędne. Dzięki temu wybór BFGoodrich Activan 4S daje oszczędność czasu, jest korzystny cenowo oraz zapewnia łatwe użytkowanie.

Bieżnik opony tworzy siatka połączonych ze sobą rowków, która została tak zaprojektowana, aby skuteczniej odprowadzać wodę. Długość centralnych klocków i gęstość lameli zapewnia oczekiwaną sztywność, a tym samym skuteczną przyczepność na mokrej nawierzchni.

Opona BFGoodrich Activan 4S jest dostępna w 18 rozmiarach i dzięki temu pokrywa obecnie 85 proc. rynku sprzedawanych opon całorocznych do samochodów dostawczych. Do 2023 r. oferta rozmiarowa tego modelu zwiększy się między innymi o wersję 17”.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!