AS 24 Polska i OZPTD kontynuują współpracę

, 13 czerwca 2022, 8:00

AS 24 Polska i OZPTD mają za sobą rok udanej współpracy. Jej efektem jest przedłużenie zawartej w ubiegłym roku umowy. Jest to szczególnie ważne dla transportu w dzisiejszej sytuacji gospodarczej.

Początek 2022 roku dla wielu osób wiązał się z zapowiedzią podwyżek cen energii oraz paliw kopalnych. Sytuację znacznie pogorszyła napaść Rosji na Ukrainę. Doprowadziło to nie tylko do załamania przewozów na wschodnich kierunkach, ale również poważnie odbiło się na cenach surowców i ich dostępności. Stanowi to zapowiedź kolejnego trudnego roku dla polskich przewoźników. W takiej sytuacji wymiana informacji oraz wspólne działania mają kluczowe znaczenie.

– Cieszymy się, że Ogólnopolski Związek Pracodawców Transportu Drogowego zdecydował się na przedłużenie umowy z AS 24 Polska. Jest to dla nas duże wyróżnienie. Chcemy utrzymać dobrą pozycję polskiego transportu w Europie oraz dać wsparcie przewoźnikom w tych trudnych czasach. Za nami wiele udanych rozmów z Przewodniczącym Związku Panem Piotrem Litwińskim. Przed nami kolejne wspólne działania. Wierzymy, że dzięki nim pracodawcy i pracownicy w transporcie drogowym będą mogli liczyć na stabilność i nasze doświadczenie w tych trudnych czasach – mówi Filip Mikosz z AS 24 Polska.

AS 24 Polska będzie wspierać OZPTD w zakresie wiedzy merytorycznej dotyczącej rynku paliwowego. Specjalizacja w obsłudze transportu ciężkiego oraz wieloletnie doświadczenie w branży, są obecnie nieocenionym źródłem informacji, pod kątem poszukiwania rozwiązań w celu optymalizacji kosztów. Istotna jest także możliwość szerszego spojrzenia na potrzeby przewoźników, która pozwala na lepsze dopasowanie strategii do zmieniającego się rynku.

Wymiana doświadczeń zdobytych na przestrzeni lat jest bezcenna w obecnej sytuacji. Dzięki przedłużeniu umowy z OZPTD nastąpi kontynuacja dobrych praktyk i próba jak najlepszego dostosowania działań do niezwykle dynamicznie zmieniającego się rynku.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!