Zlot Truck Show Podlasie odbył się po raz trzeci

12 sierpnia 2022, 10:39

Zlot pojazdów ciężarowych Truck Show Podlasie sukcesywnie buduje swoją renomę. W trzeciej edycji wydarzenia wzięło udział ponad 100 pojazdów. Organizatorzy zadbali także o dodatkowe atrakcje, budując atmosferę imprezy rodzinnej.

Trzecia edycja Truck Show Podlasie ponownie odbyła się w Grajewie. Bazując na opinii uczestników można stwierdzić, że była udana. Potwierdza to także wypowiedź organizatora, który już teraz potwierdził, że zlot odbędzie się także w przyszłym roku. W związku z tym, że impreza się rozrasta, prawdopodobnie zmieniona zostanie lokalizacja zlotu – będzie on jednak nadal odbywał się w Grajewie lub w pobliżu.

W imprezie wzięły udział zarówno ciężarówki z regionu Podlasia, jak i innych województw. Nie zabrakło ciekawych, tuningowanych maszyn oraz fabrycznie nowych egzemplarzy. Imprezą zainteresowały się także firmy produkujące części i akcesoria do pojazdów ciężarowych. Wydarzenie miało swoją targową “mini strefę”. Nie zabrakło również koncertów, atrakcji dla dzieci, pokazów ratownictwa medycznego, konkursów czy akcji charytatywnych.

Wideorelację z III Zlotu Truck Show Podlasie można obejrzeć na YouTube, za sprawą filmu użytkownika MiKot. Wydarzenie odbyło się w dniach 5-7 sierpnia 2022 r.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!