Nowy katalog produktowy od EUROPART – “We just do!”

10 października 2022, 23:10

“We just do!” to tytuł nowego katalogu firmy EUROPART – dystrybutora części zamiennych do pojazdów ciężarowych oraz wyposażenia warsztatowego. Przedstawia on szeroką ofertę produktów, w tym rozwiązania przyjazne dla klimatu, zgodne z ideą zrównoważonego rozwoju. Za zakupy produktów ujętych w katalogu można otrzymać atrakcyjne nagrody.

“Kochamy to, co robimy” – katalog produktów EUROPART

Katalog produktowy EUROPART został stworzony pod hasłem “Kochamy to, co robimy”. Ambasadorką publikacji została Christina Scheib, wykonująca na co dzień zawód kierowcy oraz prowadząca własną firmę transportową. Christina opisuje swoją pasję względem wykonywanego zawodu oraz przedstawia produkty, z których korzysta. Jest wśród nich nowość w ofercie EUROPART, czyli zestawy ogniw fotowoltaicznych, umożliwiające dodatkowe zasilanie samochodów ciężarowych, autobusów i serwisów mobilnych, pozwalające redukować emisję CO2. Zestawy te to tylko element misji firmy EUROPART, związanej ze zrównoważonym rozwojem. Na stronach katalogu znajdziemy także informacje na temat regenerowanych części i recyklingu akumulatorów. Christina Scheib udzieliła również wielu przydatnych wskazówek dotyczących zabezpieczania ładunku. Na stronach katalogu nie mogło oczywiście zabraknąć atrakcyjnych ofert promocyjnych.

Katalog EUROPART „We just do!” jest dostępny od początku października, wystartował wraz z jesienną kampanią ofert specjalnych, która potrwa do 30 listopada 2022 r.

Zobacz katalog EUROPART “We just do!”

EUROPART prezentuje ponad 2000 produktów

Nowy katalog “We just do!” liczy 324 strony, na których przedstawiono ponad 2000 wybranych artykułów. Zostały one w przejrzysty sposób podzielone na obszary wyposażenia warsztatów, techniki narzędziowej, bezpieczeństwa pracy, chemii, sprzętu i akcesoriów, oświetlenia i elektryki, silnika, montażu silnika i napędu, sprężonego powietrza, układu hamulcowego, podwozia, części domontowywanych i nasadzanych oraz transporterów.

Do najlepszych ofert aktualnej jesiennej promocji należą – oprócz wspomnianych zestawów ogniw fotowoltaicznych – również reflektory robocze LED czy system spawania i lutowania metodą MIG/MAG T3GYS Auto firmy GYS z trzema przyłączami palników i dla prądów spawania od 15 do 200 amperów. W ofercie znajdują się nie tylko akumulatory, ale także maszyna do montażu opon Corghi czy urządzenie do regeneracji czynnika chłodniczego do przyjaznego środowisku serwisu klimatyzacji itd. Firma EUROPART oferuje również atrakcyjne warunki leasingu na wiele wysokiej jakości urządzeń i wyposażenie warsztatowe, jak np. stanowiska badawcze, podnośniki kołowe czy urządzenia diagnostyczne.

Przegląd nowości z oferty EUROPART

EUROPART prezentuje w swoim katalogu „We just do!” liczne innowacje produktowe i nowości w programie dostaw. Przykład to urządzenia do pomiaru cząstek stałych w silnikach wysokoprężnych, które są zgodne z nowymi przepisami obowiązującymi od 2023 roku. Nowością w ofercie EUROPART są środki czyszczące i pielęgnacyjne. Kilka nowości można znaleźć w ofercie świateł tylnych LED, reflektorów świateł drogowych LED oraz świateł pozycyjnych firmy Hella, a także w reflektorach roboczych producenta Strands.

EUROPART stale poszerza ofertę marki własnej EUROPART Premium Parts. Znajdują się w niej m.in. oleje silnikowe, które uzyskały aprobatę wiodących producentów pojazdów. Uzupełnieniem tej gamy są dodatki uszlachetniające do oleju napędowego, ograniczające zużycie oleju czy też usprawniające proces czyszczenia filtra DPF. EUROPART zwiększył również wybór świateł tylnych marki własnej. Warto zaznaczyć, że wszystkie produkty EUROPART Premium Parts są objęte trzyletnią gwarancją i ochroną wykraczającą daleko poza ustawową gwarancję.

Zrównoważony rozwój z EUROPART

Firma EUROPART przywiązuje dużą wagę do zrównoważonego rozwoju. W katalogu „We just do!” daje temu wyraz.

Oprócz dostępnych wyłącznie w EUROPART, opracowanych specjalnie dla zastosowań mobilnych zestawów ogniw słonecznych z elastycznymi panelami słonecznymi Green Energy/mipv.pro, firma prezentuje również system recyklingu akumulatorów marki Varta, w którym EUROPART uczestniczy ze swoimi oddziałami handlowymi. Dzięki zbiórce starych akumulatorów i recyklingowi 90% użytych materiałów można zmniejszyć zużycie nowego ołowiu w akumulatorach samochodowych o 75%, a tym samym zmniejszyć obciążenie środowiska.

Innym działaniem na rzecz bardziej zrównoważonego rozwoju jest zastosowanie części regenerowanych w ekonomicznie uzasadnionych naprawach. W przypadku napraw wykonywanych przez wykwalifikowane firmy regeneracyjne lub oryginalnego producenta, tak zwane „części typu Reman” oferują taką samą jakość jak nowe części, ale są dostępne w niższych cenach. Dzięki unikaniu zbędnych odpadów i ograniczeniu emisji CO2, regeneracja przyczynia się także do bardziej zrównoważonej naprawy. Dlatego też w katalogu EUROPART „We just do!” znajduje się szeroka oferta części regenerowanych zarówno od producentów oryginalnych, takich jak Bosch, Knorr-Bremse czy Wabco, jak i od dostawcy wysokiej jakości części – rema.germany, który zajmuje się regeneracją części w UE w sposób oszczędzający zasoby i zapewniający wysoką jakość.

Christina Scheib pokazuje jak zabezpieczyć ładunek

Aby podkreślić ważność prawidłowego zabezpieczenia ładunku, EUROPART sięga po wsparcie: Christina Scheib, przedsiębiorczyni kierowca i ambasadorka kobiet w Niemieckim Zrzeszeniu Towarowego Transportu Drogowego, Logistyki i Utylizacji (BGL), opowiada się wraz z EUROPART za większą edukacją, szkoleniem i zwróceniem uwagi na zabezpieczenie ładunku. W nowym katalogu „We just do!” Christina Scheib prezentuje nie tylko pasy mocujące z limitowanej kolekcji, ale także ze swoim ciągnikiem „Bella” reprezentuje akcję „Jazda ciężarówką – z pasją”, którą EUROPART wspiera różnymi kampaniami, takimi jak innowacje produktowe i działania komunikacyjne.

Katalog firmy EUROPART o nazwie „We just do!” jest dostępny we wszystkich oddziałach EUROPART i można go też pobrać online pod poniższym linkiem:

Zobacz katalog EUROPART “We just do!”

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!