Grupa Wróbel w Słubicach – nowy serwis w sieci Mercedes-Benz Trucks Polska

6 października 2022, 11:01

W przygranicznych Słubicach ruch ciężarowy jest bardzo duży – to zatem odpowiednie miejsce dla kolejnej autoryzowanej placówki serwisowej w sieci Mercedes-Benz Trucks Polska. Utworzyła ją Grupa Wróbel, dla której jest to już siódmy z kolei serwis samochodów ciężarowych marki z gwiazdą.

Nowy serwis Grupy Wróbel w Słubicach powstał na 2-hektarowej działce w zmodernizowanych budynkach przy głównej drodze przebiegającej przez przygraniczne miasto. Ruch transportowy jest tu ogromny, a dogodne położenie obiektu tuż przy przejściu granicznym dla pojazdów ciężarowych i nieopodal Truck Portu w Świecku, stanowi dla wielu klientów Mercedes-Benz Trucks ułatwienie, zwłaszcza w kontekście przepisów Pakietu Mobilnościowego. Placówka składa się z części biurowej, urządzonej zgodnie ze standardami marki, oraz dużej, jasnej hali. Całość ma powierzchnię ok. 1600 m2.

– Prace modernizacyjno-remontowe rozpoczęły się na początku 2022 roku, a 28 lipca, po pomyślnych audytach otrzymaliśmy oficjalnie zielone światło z centrali Mercedes-Benz Trucks Polska, żeby rozpocząć działalność w ramach autoryzacji dla pojazdów ciężarowych Mercedes-Benz, Unimog i FUSO – mówi Katarzyna Walczak, kierowniczka nowego serwisu ciężarowego Grupy Wróbel. – Budynki zostały gruntownie odnowione i dostosowane do standardów marki, uwzględniając też rozwiązania proekologiczne, takie jak dodatkowe świetliki w dachu, dzięki którym nie trzeba w dzień doświetlać hali sztucznie.

Hala serwisowa składa się z dwóch kanałów pełno przejazdowych oraz stanowiska diagnostycznego – łącznie serwis zapewnia osiem stanowisk naprawczych. Obiekt posiada również własny dwupoziomowy magazyn części, a także część wypoczynkową z ekspresem do kawy i telewizorem dla klientów. Kierowcy mogą się tu także wykąpać.

Na klientów czeka tu zespół składający się z 11 mechaników, dwóch mistrzów, trzech doradców serwisowych, dwóch pracowników magazynu, jednej sprzedawczyni części oraz dwóch recepcjonistek.

– Nasz główny cel to jakość obsługi klientów, do czego niezbędne jest przede wszystkim skupienie się na ich kluczowych potrzebach – podkreśla Katarzyna Walczak. – W przypadku pojazdów ciężarowych najważniejszy jest czas i niezawodność naprawy, a także dostępność i bieżąca informacja o przebiegu i kosztach usługi. Jestem przekonana, że nasz serwis w Słubicach jest w stanie zapewnić klientom taki poziom obsługi, z jednej strony dzięki przestrzeganiu standardów sieci Mercedes-Benz Trucks Polska oraz Grupy Wróbel, a z drugiej za sprawą naszego indywidualnego zaangażowania i motywacji wynikającej z dołączenia do grona pasjonatów i profesjonalistów związanych z marką od lat.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!