UTA Edenred rozszerza swoje działanie na Bułgarię

23 listopada 2022, 11:45

UTA Edenred do swojej mapy obsługiwanych krajów dodał Bułgarię. W kraju tym dostępne będą wszystkie funkcjonalności systemu UTA One European Electronic Toll Service (EETS).

Użytkownicy UTA One mogą teraz rozliczać przejazdy obejmującą 6060 km siecią płatnych dróg w Bułgarii, łącznie z autostradami oraz drogami pierwszej i drugiej kategorii. Dla firm transportowych dodanie nowego systemu poboru opłat drogowych upraszcza przetwarzanie i administrowanie przejazdami przez ten ważny kraj tranzytowy. Bułgarski system poboru opłat drogowych może zostać aktywowany na urządzeniach pokładowych UTA One zdalnie w formie aktualizacji OTA. Klienci mogą zamówić tę usługę już teraz w Specjalnej Strefie Klienta UTA.

Oprócz funkcji rejestracji opłat drogowych, UTA One umożliwia korzystanie z usługi
telematycznej SmartConnect. Rozwiązanie to pomaga zwiększyć transparentność i
efektywność zarządzania flotą, dostarczając w czasie rzeczywistym szczegółowych informacji na temat pojazdów przemieszczających się po Europie. Użytkownicy UTA One mogą aktywować UTA SmartConnect w Specjalnej Strefie Klienta UTA.

UTA One to jedno urządzenie pokładowe zawierające 17 systemów poboru opłat drogowych w 15 krajach. Od czasu wprowadzenia na rynek rozwiązanie to jest stale rozszerzane o nowe systemy. Obecnie obsługuje systemy poboru opłat drogowych w Belgii (w tym Liefkenshoektunnel), Niemczech, Francji, we Włoszech (łącznie z promem Caronte), Austrii, Polsce (A4 i system e-TOLL), na Węgrzech, w Bułgarii, Portugalii, Hiszpanii, Norwegii (w tym promy i mosty na autostradach), Szwecji (mosty), Danii (mosty) oraz Szwajcarii (w tym Liechtenstein). UTA One obecnie obejmuje 17 systemów poboru opłat drogowych w 15 krajach europejskich, dzięki czemu jest najbardziej wszechstronnym rozwiązaniem EETS na rynku.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!