Nowa aplikacja Scania dla kierowców

10 lutego 2023, 8:16

Scania Driver App to nowa aplikacja dla kierowców pojazdów Scania, która pozwala na wygodny dostęp do najważniejszych informacji o pojeździe i pracy kierowcy, za pomocą aplikacji w telefonie.

Praca kierowcy zawodowego wiąże się z dużą odpowiedzialnością, wymaga też dobrego planowania, niezależnie od długości pokonywanej trasy. Dlatego udostępniona przez Scania aplikacja została stworzona tak, aby ułatwić kierowcy samodzielne zarządzanie najważniejszymi aspektami jego pracy. Od podstawowych funkcjonalności, jak monitoring stylu jazdy i kontrola statusu pojazdu, aplikacja daje kierowcy wygodny dostęp do informacji serwisowych, a także monitoringu czasu pracy.

– Scania Driver App została zaprojektowana z myślą o zwiększeniu komfortu pracy kierowców. To wygodne narzędzie ułatwiające kontrolę stanu spalania i kosztów eksploatacji pojazdu, a także przypominające o zbliżającym się przeglądzie. Aplikacja ułatwia też zarzadzanie czasem pracy i odpoczynku – odciąża kierowcę, pozwalając mu skoncentrować się na bezpiecznej i efektywnej jeździe – mówi Wiktor Stoiński, specjalista ds. wsparcia sprzedaży w Scania Polska S.A., który jest odpowiedzialny za wdrożenie tego narzędzia w Polsce.

Jedną z dodatkowych funkcjonalności dostępnych w ramach aplikacji jest możliwość zdalnego zarządzania ogrzewaniem w kabinie. Z aplikacji korzysta już ok. 5000 kierowców na świecie.

– Warto podkreślić, że Scania Driver App została stworzona i jest rozwijana w oparciu o opinie użytkowników. Polska to jeden z rynków, na którym przeprowadzono testy tego narzędzia wśród przewoźników, a płynące od kierowców opinie były przekazywane bezpośrednio do twórców aplikacji w Szwecji – dodaje Wiktor Stoiński.

Aplikacja jest dostępna za darmo na urządzenia mobilne z systemem Android oraz Apple. Aby uzyskać dostęp do Scania Driver App, należy zalogować się danymi dostępowymi do konta z portalu Scania Fleet Management. Aplikacja jest dostępna dla firm korzystających z usługi FMS Kontrola.

  • Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.scania.driverapp.android
  • Apple: https://apps.apple.com/pl/app/scania-driver/id1576835470?l=pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!