Jak szybciej kompletować części do silnika?

7 marca 2023, 7:45

Niezależnie, czy warsztat naprawia silniki montowane w autach osobowych, ciężarowych czy ciągnikach rolniczych, szybki dostęp do odpowiednich części oraz wsparcie w ich wyborze i zakupie przekładają się na sprawne wykonanie zlecenia i zyskanie zaufania kolejnego klienta.

Skorzystaj ze wsparcia ekspertów

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, Inter Cars uruchomił specjalną infolinię silnikową pod numerem telefonu 22 714 12 00. Dostępni za jej pośrednictwem eksperci udzielają porad w zakresie kompletacji części niezbędnych do remontu jednostki napędowej lub dokonania wymiany poszczególnych jej elementów, takich jak: układ rozrządu, panewki, wał korbowy, uszczelka pod głowicą i inne.

Infolinia silnikowa – dlaczego warto?

Oprócz doradztwa przy dobieraniu odpowiednich części, na infolinii Inter Cars uzyskasz również pomoc przy składaniu zamówienia. Wykwalifikowany zespół doradców udzieli Ci także informacji z zakresu technicznego, jak również montażowego. Na infolinii możesz bezpośrednio porozmawiać ze specjalistą i skorzystać z jego porad i wsparcia. Czas to pieniądz, a kompletowanie części można dzięki takiemu kontaktowi znaczeni usprawnić.

Centrum Kompetencji Silnikowej – części silnikowe od A do Z

Infolinia silnikowa jest częścią działu Centrum Kompetencji Silnikowej Inter Cars. Poza nią ten dział dystrybutora oferuje szereg narzędzi, wspierający warsztat w codziennej pracy. Na dedykowanej stronie internetowej elink.intercars.eu/czescisilnikowe osoby zajmujące się naprawą silników znajdą artykuły techniczne, aktualne informacje o szkoleniach dedykowanych silnikom oraz atrakcyjne promocje.

Znaleźć można na niej również m.in. porady dotyczące silników montowanych w samochodach osobowych, ciężarówkach, maszynach rolniczych oraz maszynach budowlanych. Dla najbardziej popularnych silników przygotowane zostały również gotowe kompletacje części, które można zamówić paroma kliknięciami przez Inter Cars e-Catalog.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

MaciejK., 8 marca 2023, 9:04 0 -1

Jestem pozytywnie zaskoczony obsługą. Szukałem panewek głównych do Forda Transita z 2018r 2.0tdci. Nigdzie nie mogłem namierzyć, a w Inter Cars były od ręki. I to nawet oryginał. Warto było zadzwonić.

Odpowiedz