OFF HIGHWAY – gdzie warsztat działający w tym segmencie znajdzie wsparcie?

21 marca 2023, 8:00

Rozbudowany serwis internetowy firmy Inter Cars ma specjalną sekcję dedykowaną segmentowi OFF HIGHWAY, który obejmuje maszyny rolnicze i budowlane. Ponadto serwisy działające na tym rynku mogą skorzystać ze wsparcia Centrum Kompetencji Off Highway.

Strona agro.intercars.com.pl integruje wszystkie produkty i usługi związane z tym segmentem. Są na niej publikowane aktualności i ciekawostki związane z rynkiem rolniczym w Polsce i zagranicą, nowości dotyczące firmy Inter Cars i jej oferty oraz informacje o aktualnych promocjach. To miejsce w Internecie dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z przepisami, nowościami i wszelkimi zmianami w rynku agro, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i hurtowych.

Za stworzeniem nowej strony stoi zespół Centrum Kompetencji Off Highway. To dział firmy Inter Cars, w ramach którego zostały zintegrowane wszystkie kompetencje i zagadnienia związane z rynkiem maszyn rolniczych oraz budowlanych. Dzięki temu Inter Cars będzie może jeszcze efektywniej odpowiadać na potrzeby klientów, działających w tym konkretnym segmencie.

Wszystko w jednym miejscu

 – Centrum Kompetencji Off Highway to projekt, który łączy różne przestrzenie współpracy między Inter Cars i profesjonalistami, specjalizującymi się w tych specyficznych pojazdach użytkowych. Pierwszą, najważniejszą jest oferta części zamiennych zarówno, stosowanych zarówno na pierwszy montaż, jak i w aftermarkcie. Drugą jest profesjonalny dobór części, doradztwo techniczne oraz obsługa klienta na najwyższym poziomie. Kolejną są szkolenia związane z budową, diagnostyką i naprawą poszczególnych podzespołów np. takich jak silniki czy skrzynie biegów – wyjaśnia Karol Przybyła Deputy Director for Market Sales Project

Dodatkowym, osobnym obszarem jest segment narzędzi oraz wyposażenia warsztatowego – ogólnego i specjalistycznego, stosowanego do obsługi pojazdów rolniczych. Mowa tu o szerokim spektrum produktów, od klucza płaskiego, przez wózki narzędziowe po zaawansowane interfejsy diagnostyczne i kompleksowe wyposażenie serwisu.

Ponadto, ważnymi korzyściami dla klientów biznesowych Inter Cars jest: wsparcie techniczne w zakresie doboru części, dostęp do kompleksowych rozwiązań w obszarze prowadzenia firmy (warsztatu, sklepu, hurtowni), w tym szereg narzędzi online (Inter Cars e-Catalog, e-Sowa, dostęp do bazy danych techniczno-diagnostycznych HaynesPro). Klienci mogą też liczyć na wsparcie serwisowe, umowy bonusowe i inwestycyjne oraz atrakcyjną ofertę leasingową na wyposażenie warsztatów.

Inter Cars nie ogranicza się do samej sprzedaży części, ale oferuje warsztatom z którymi współpracuje zaawansowane wsparcie techniczne, merytoryczne i finansowe.

Sieci warsztatowe – zalety współpracy

Q Service Truck to największa sieć w Polsce zrzeszającą niezależne warsztaty, zajmujące się naprawą różnorodnych pojazdów użytkowych, w tym maszyn rolniczych i przemysłowych oraz autobusów. Wszystkie obecne w niej serwisy cechuje profesjonalizm i najwyższy stopień zaangażowania w pomoc klientom.

Wciąż zapraszamy serwisy, które specjalizują się w naprawie maszyn rolniczych i budowlanych do udziału w rozbudowie sieci warsztatów Q Service Truck. Naszym partnerom oferujemy dostęp do bogatej bazy wiedzy, wymiany informacji oraz zleceń na naprawy w ramach programu flotowego. Wspieramy ich w marketingu i promocji serwisu, a także preferencyjne warunki handlowe – dodaje Karol Przybyła.

Zawsze do przodu

Firma Inter Cars cały czas się rozwija i wyznacza trendy na polskim rynku aftermarket. Ten sam sposób działania charakteryzuje zespół Centrum Kompetencji Off Highway. Dzięki jego staraniom serwis agro.intercars.com.pl jest atrakcyjną, rozbudowaną stroną skupiającą wszystkich partnerów biznesowych, właścicieli warsztatów i mechaników oraz rolników indywidualnych, którym zależy na utrzymaniu swoich pojazdów w jak najlepszym stanie.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Sztigar, 21 marca 2023, 8:05 0 0

Dzień dobry,
W pierwszym zdaniu jest błąd, źle użyto słowo dedykować, za słownikiem PWN : dedykować «poświęcić komuś utwór literacki, muzyczny lub dzieło sztuki, umieszczając w nim lub na nim dedykację»

Odpowiedz