Mocarz na drodze – HELLA rozszerza serię reflektorów dodatkowych Black Magic o 32 nowe belki świetlne

17 kwietnia 2023, 23:32

HELLA, rozszerza swoją ofertę produktów Black Magic o łącznie 32 nowe belki oświetleniowe. W ten sposób firma kontynuuje historię sukcesu również w Europie, ponieważ seria reflektorów już od wielu lat jest bestsellerem w USA. Na początku 2022 r. została wprowadzona również w Europie do zastosowań terenowych. Oprócz belek świetlnych pierwszej generacji dostępnych już do zastosowań terenowych, HELLA rozszerzyła teraz serię o 18 dodatkowych belek świetlnych do zastosowań terenowych i 14 belek świetlnych z Homologacja ECE R149 do użytku jako dodatkowe reflektory w ruchu drogowym.

HELLA Black Magic Tough to dodatkowe reflektory świateł drogowych o bardzo dużej mocy świetlnej. W zależności od wersji oferują do 9200 (z homologacją ECE) lub 20 000 (do zastosowań terenowych) efektywnych maksymalnych lumenów, co czyni je idealnymi do sytuacji, w których niezbędne jest jak najlepsze oświetlenie otoczenia. Zarówno jednorzędowe „Slim”, jak i dwurzędowe listwy świetlne „Double Row”, dzięki charakterystycznemu wyglądowi w całkowicie czarnej stylistyce, zapewniają wysoki efekt rozpoznawalności, a jednocześnie przyciągają wzrok w każdym pojeździe terenowym, SUV lub ciężarówce.

Nowe, szczególnie wytrzymałe listwy oświetleniowe drugiej generacji są dostępne w wersjach „Slim” i „Double Row” zarówno w wersji prostej, jak i zakrzywionej tak zwanej „Curved”. Wersje „Curved” charakteryzują się wypukłą krzywizną i oferują szczególnie szeroki rozsył światła.

14 Belek świetlnych z homologacją ECE, odpowiednie jako dodatkowe reflektory w ruchu drogowym

Oprócz wyrafinowanego i atrakcyjnego wzornictwa, dodatkowe reflektory z serii Black Magic oferują doskonałą moc świetlną. Na przykład najdłuższa wersja ECE o przekątnej 40 cali ma strumień świetlny 9200 efektywnych lumenów. Doskonały wybór dla tych, którzy potrzebują dobrego oświetlenia ciężarówki lub SUV-a. Ponadto seria produktów jest zgodna z ochroną EMC zgodnie z ECE-R10, posiada wszystkie niezbędne klasy ochrony, dzięki czemu jest pyłoszczelna i odporna na mycie pod wysokim ciśnieniem. Napięcie robocze 10-30 V i wyjątkowo mocny, dwumetrowy kabel sprawiają, że seria Black Magic jest idealnym towarzyszem dla ciężarówek, SUV-ów i pojazdów terenowych. Wersje ECE są dostępne o długościach od 7 do 40 cali.

18 nowych wariantów belek świetlnych do zastosowań terenowych (Offroad)

Oprócz serii ECE pojawi się również rozszerzenie o wersje czysto terenowe. Dzięki łącznie 18 nowym wariantom w wersjach „Slim” i „Double Row”, które będą dostępne zarówno w wersji prostej, jak i zakrzywionej „Curved”, HELLA oferuje listwy świetlne o długości od 20 do 52 cali i maksymalnej wydajności świetlnej 20 000 efektywnych lumenów. Belki świetlne Black Magic Tough do zastosowań terenowych posiadają również zintegrowany czujnik termiczny, który umożliwia dostosowanie ich do temperatury otoczenia. Ta nowa funkcja nie tylko zapobiega przegrzaniu lub awarii diod LED, ale także zwiększa moc światła, gdy temperatura otoczenia jest niska. Daje to użytkownikowi idealną ilość światła w każdych warunkach.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!