W Grudziądzu powstał nowy punkt serwisowy dla ciężarówek Mercedes-Benz i FUSO

26 kwietnia 2023, 14:53

Kujawski Truck Center otworzył nowy punkt serwisowy dla pojazdów ciężarowych spod znaku Mercedes-Benz oraz FUSO. Nowo otwarty serwis znajduje się w zmodernizowanym budynku przy ulicy Magazynowej.

Nowy seris Mercedes-Benz i FUSO Grudziądz
Firma Kujawski Truck Center od ponad 10 lat należy do autoryzowanej sieci pojazdów ciężarowych marki Mercedes-Benz. Do niedawna jej klienci mieli do dyspozycji tylko jeden punkt obsługi: w Rogówku. Obecnie firma, odpowiadając na rosnące zapotrzebowanie rynku, uruchomiła drugą placówkę przy zjeździe z autostrady A1 w Grudziądzu. Obiekt powstał w zmodernizowanym budynku.

– Potencjał tej lokalizacji jest bardzo duży, dlatego firma chce rozwijać działalność. Zależało nam na tym, żeby jak najszybciej zacząć obsługiwać lokalnych klientów, stąd decyzja o adaptacji budynku – wyjaśnia Marcin Lewandowski, kierownik serwisu w Grudziądzu.

Atutem miejsca jest dogodny dojazd wprost z autostrady, a także duża liczba firm transportowych użytkujących pojazdy Mercedes-Benz w pobliżu. Obiekt dysponuje wygodnym, obszernym parkingiem i halą serwisową z trzema bramami wjazdowymi. Łącznie posiada dziewięć stanowisk naprawczych wyposażonych w nowoczesne podnośniki. Na tyłach hali powstał dwupoziomowy magazyn części. W części biurowej, oprócz pomieszczeń administracyjnych znalazło się komfortowe pomieszczenie, w którym kierowcy oczekujący na naprawę mogą odpocząć.

– Bardzo zależy nam na tym, żeby kierowcy, spędzający w kabinach ciężarówek całe tygodnie, mogli się u nas dobrze poczuć – mówi Marcin Lewandowski. – Dlatego dbamy nie tylko o komfort, ale i pełną informację na każdym etapie obsługi pojazdu – wiemy, że to dla nich bardzo ważne.

W Grudziądzu klientów obsługuje doświadczony zespół przeszkolony wcześniej w głównej lokalizacji KTC w Rogówku.

– Nowa lokalizacja umożliwia nam rozwój działalności oraz oferty – mówi Marcin Malinowski, wiceprezes Kujawski Truck Center. – Posiadamy wiedzę, doświadczenie, a przede wszystkim zapał do pracy, dlatego nie boimy się nowych wyzwań.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!