UTA Edenred wkracza do kolejnego państwa Europy

31 maja 2023, 11:37

UTA Edenred oferuje obsługę opłat drogowych w Serbii. Teraz firma oferuje obsługę opłat drogowych w 27 krajach Europy. Jest to kolejne ułatwienie dla kierowców zawodowych poruszających się bałkańskimi drogami.

Kolejny kraj na liście obsługiwanych państw systemem UTA Edenred

UTA Edenred , czołowy dostawca usług z zakresu mobilności w Europie i spółka Edenred, teraz umożliwia swoim klientom rozliczanie opłat drogowych w Serbii za pośrednictwem elektronicznego systemu poboru opłat drogowych (Electronic Toll Collection, ETC) z wykorzystaniem urządzenia podkładowego (OBU) ENP (Elektronska Naplata Puta). W celu uzyskania OBU ENP klient UTA Edenred okazuje tylko swoją kartę UTA w jednym z wybranych punktów sprzedaży Putevi Srbije, krajowego operatora opłat drogowych w Serbii. Nie ma konieczności wcześniejszego złożenia zamówienia ani rejestracji. Opłaty drogowe są rozliczane w modelu post – pay. Opłaty drogowe w Serbii dotyczą pojazdów klasy 2, 3 i 4. W ten sposób UTA Edenred ułatwia klientom korzystanie z 937 – kilometrowej sieci płatnych dróg w Serbii bardziej niż kiedykolwiek. Uzyskanie urządzenia pokładoweg o ENP na podstawie karty UTA to nie tylko oszczędność czasu, ale także uproszczenie administracyjne dzięki zbiorczej fakturze.

 – Nasze kompleksowe portfolio rozwiązań do poboru opłat drogowych to kluczowy argument dla naszych międzynarodowych klientów z branży transportowej i logistycznej. Włączenie do naszej oferty Serbii, będącej ważnym rynkiem docelowym i tranzytowym, jeszcze bardziej upraszcza dla nich mobilność na terenie całej Europy. – mówi Olaf Schneider, dyrektor ds. opłat drogowych i usług gospodarczych UTA Edenred.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!