Nowa myjnia tunelowa w Tczewie

19 października 2023, 12:49

Już wkrótce zostanie przekazana do użytkowania nowa myjnia tunelowa zainstalowana przez firmę Sultof. Myjnia stanowi część większego kompleksu razem z 8-stanowiskową myjnią samoobsługową i odkurzaczami dostarczonymi przed laty również przez Sultof.

Myjnia tunelowa ma bardzo dużą przepustowość, dzięki temu że pojazdy są w niej myte przejazdowo za pomocą specjalnego transportera. Jakość mycia gwarantuje wysokociśnieniowe mycie wstępne oraz 7 szczotek, w tym 2 szczotki równoległe służące do mycia kół i dolnych partii pojazdu. Z myjni będą mogły korzystać samochody dostawcze do wysokości 2,4m, co jest rzadkością w tego typu urządzeniach. Różnorodne programy mycia oferują również natrysk piany aktywnej, mycie podwozia, woskowanie oraz impregnację nadwozia i szyb specjalnym środkiem zmniejszającym adhezję brudu i wody.

Myjnia wyposażona jest również w bardzo wydajną suszarkę zdmuchującą z dużą siłą resztki wody pozostałe po myciu oraz oscylacyjny moduł pasków suszących zbierających z nadwozia pozostałe po suszeniu krople wody.

Klienci będą mogli liczyć na pomoc obsługi obecnej stale na myjni. Nowa myjnia tunelowa SULTOF XL.7 została zainstalowana w Tczewie przy ulicy Jagiellońskiej. Już wkrótce – po zakończeniu przez inwestora ostatnich prac wykończeniowych na zewnątrz, związanych z drogami dojazdowymi – myjnia będzie mogła przyjąć pierwszych klientów.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!