Renault Trucks Polska rozszerza własną sieć serwisową

5 grudnia 2023, 8:41

Z dniem 1 grudnia 2023 r. nastąpiły zmiany w sieci serwisowej Renault Trucks Polska w związku z przejęciem przez Volvo Polska Sp. z o. o. czterech punktów serwisowych Serwisy Józef Skrzypa, zlokalizowanych w Sycewicach, Szczecinie, Słubicach i Zielonej Górze. Od 1 grudnia lokalizacje te funkcjonują jako autoryzowane stacje Volvo Group Truck Center, obsługując jak dotychczas klientów marek Renault Trucks i Volvo Truck.

Obecnie sieć Renault Trucks Polska obejmuje 31 serwisów, z czego 11 to serwisy własne Volvo Trucks Polska.

– Nasze działania na poziomie marki Renault Trucks oraz grupy Volvo zmierzają do tego byśmy zapewniali naszym klientom nieprzerwaną i profesjonalną obsługę. Proces przejęcia został starannie opracowany, by nasi klienci otrzymywali usługi na najwyższym poziomie, wyjaśnił Janusz Buława, Dyrektor Generalny Renault Trucks Polska.

Wraz z ta zmianą, zespół Volvo Trucks Polska powiększył się o 119 doświadczonych pracowników, posiadających wiedzę o lokalnym rynku.

– Nasi nowi koledzy to eksperci znający lokalny rynek i potrzeby klientów marki Renault Trucks. To kluczowy element w zapewnieniu ciągłości i jakości naszych usług oraz realizacji standardów grupy, podkreślił Janusz Buława.

Sprzedaż pojazdów nowych i używanych Renault Trucks, realizowana dotychczas przez zespół handlowy Serwisy Józef Skrzypa, będzie kontynuowana bez zakłóceń przez ten sam zespół ludzi. Pracownicy odpowiadający za sprzedaż pojazdów Renault Trucks z dniem 1 grudnia dołączyli do zespołu Renault Trucks Polska.

– Zespół handlowy Serwisy Józef Skrzypa dołączył do naszych szeregów, co umożliwi nam zapewnienie ciągłości w obszarze sprzedaży pojazdów nowych i używanych. Cieszymy się, że możemy powitać koleżanki i kolegów w naszym zespole. Ich doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją, utrzymania dobrych relacji z klientami Renault Trucks. Jestem przekonany, że w przejętych lokalizacjach nasi klienci mogą liczyć na profesjonalny poziom obsługi w obszarach sprzedaży pojazdów nowych, używanych oraz obsługi posprzedażnej, dodał Janusz Buława.

Wykaz Autoryzowanych Punktów Serwisowych Renault Trucks, stan na 01.12.2023 r.

Mapa sieci Renault

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!